Bilişim Dünyası 26 ŞUBAT 2012 / 17:48

Softline IBM yetkili iş ortağı oldu

2011 yılını yüzde 38 büyüme ile kapatan Softline, iş ortaklarına bir yenisini daha ekledi. Adobe, Autodesk, Microsoft, Acronis, Citrix, Corel, Kaspersky, Oracle, Symantec, VMware, Websense ve daha birçok şirketin üst düzey ortaklık statüsünü taşımakta olan Softline, IBM ile iş ortaklığı anlaşması imzaladı. Yapılan anlaşma çerçevesinde Softline, yazılım platformunda “IBM Business Partner” olarak satış ve danışmanlık hizmetleri verebilecek.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Softline Genel Direktörü Erdal İpek, IBM ile yapılmış olan iş birlikteliğinden büyük  memnuniyet duyduğunu belirterek, şunları söyledi:
“Kriz ortamında yükselen grafiğimiz nedeniyle 2011 yılı sonunda genel merkez tarafında “Türkiye Ofisi yatırımlarının artırılması” kararı alındı. Bu kararın ardından dünyanın önde gelen yazılım geliştirici markalarını bir araya getirme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi standartlarıyla Türkiye ve uluslararası platformda, BT çözüm ortağı şirketlerinden olan Softline’ın IBM ürün ve hizmetlerini son kullanıcıya taşımasının önemli bir katma değer sağlayacağına inanıyoruz. Müşterilerimiz içerisinde IBM ürünlerini kullanan ya da yeni seçecek olanlara, 19 yıllık sektör tecrübemizi de ekleyerek uçtan uca kurumsal çözümler sunacağız. Anlaşmanın iki kuruluş için de büyük başarı getireceği inancındayız. Sektörün önde gelen markalarıyla gerçekleştireceğimiz işbirlikteliklerimiz artarak çoğalmaya devam edecek.”
ETİKETLER : Sayfa:860

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics