Bilişim Dünyası 11 TEMMUZ 2014 / 14:37

Software AG'den yeni işbirliği

Software AG, ARIS ürün ailesiyle ilgili danışmanlık hizmetlerini genişletmek amacıyla IDS Scheer ile işbirliğine girdi.  Software AG yeni bir işbirliğine imza attı. IDS Scheer Danışmanlık Hizmetleri'yle kurulan ortaklık, ARIS süreç optimizasyonu çözümünü temel alıyor. Software AG, ARIS ürün ailesiyle ilgili danışmanlık hizmetlerini genişletmek amacıyla IDS Scheer ile işbirliğine girdi. Scheer Grup, sözleşme kapsamında, Software AG'nın dağıtım ortaklarından biri olarak şirket odak noktaları olan Almanya, Avusturya, İsviçre ve çevre ülkelerde lisans satma yetkisine de sahip olacak.

Scheer Grup, yakın zamanda İş Süreçleri Yönetimi (BPM) platformlarını genişletme, modernize etme ve entegrasyonlarını sağlama konularında kendi müşterilerine ARIS hizmetlerini sunabilecek. Temel uzmanlık alanları ise, İş Süreçleri Analizi (BPA), Süreç Performans Yönetimi ve Mantıksal Analiz’in yanı sıra, ARIS çözümlerinin özelleştirilmiş uyarlamaları, ARIS hizmet taşıma ve bulut sistemleri olacak. Software AG ve Scheer Grup Almanya'yı BT inovasyonunun merkezi haline getirme hedefiyle işbirliklerini sürdürmeye devam edecek. Her iki firmanın 2010 yılından bu yana katkı sağladığı Alman hükümetinin yazılım portföyü ise, işbirliği faaliyetlerinin çerçevesini oluşturacak.

Software AG CEO'su Karl-Heinz Streibich, yeni ortaklıkla ilgili olarak, “Her iki firmanın müşterileri, Software AG'nin üstün teknolojisiyle Scheer Grup uzmanlığının birleşiminden doğan tüm avantajlarından faydalanabilecekler. Scheer Group ile kurduğumuz sağlam ilişki geçmiş yıllara dayanıyor. Bu da uzun vadeli, verimli ve başarılı bir iş ortaklığı için ideal bir zemin oluşturuyor” diyor.

Software AG Küresel İşler Departmanı Başkanı Frank Schiewer ise, “Ortaklıklar ve işbirlikleri Software AG büyüme stratejisi, başarısı, iş modeli ve satın alma süreçlerinin önemli bir parçası. Her geçen gün satış ve hizmet konularında yürüttüğümüz işbirliklerimizi ve orijinal malzeme üreticisi ortaklarımızın sayısını artırıyoruz. Hedefimiz, Scheer Grup'la olduğu gibi ortaklıklarımızı yaygınlaştırmayı ve hizmet portföyümüzü geliştirmek amacıyla yeni ortaklar kazanmayı hedefliyoruz” diyor.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics