Bilişim Dünyası 18 MART 2012 / 14:21

Sosyal medya analizi önem kazanıyor

Bu yıl dördüncü kez düzenlecek olan SAS Business Analytics Series 2012 İstanbul organizasyonu; 21 Mart, Çarşamba günü İstanbul Swissotel’de gerçekleşecek. Etkinlikte, Dijital Gelecek, Sosyal Medya Fırsatları, Analitik Çözümler ve veri analizinin iş kararlarını nasıl etkileyeceği konuşulacak.
Organizasyon öncesinde görüşlerini alabilme olanağı bulduğumuz SAS Türkiye, Kuzey Afrika ve Orta Asya Genel Müdürü Gökhan Nalbantoğlu, hem SAS hem de yoğun ilgi gören etkinlik hakkında bilgiler verdi.
SAS Türkiye geçtiğimiz yıl yüzde 100’ün üzerinde büyüme gösterdi
Kısaca SAS Türkiye’nin gösterdiği büyük gelişimden söz eden Nalbantoğlu, çalışan sayılarının 40’a ulaştığını belirtti. Avrupa’da en fazla büyüyen ülkenin SAS Türkiye olduğunu aktaran Nalbantoğlu, lisans gelirlerinde yüzde 50’nin üzerinde artış gösterdiklerini kaydetti. Şirket geçtiğimiz yüzde 100’ün üzerinde büyüme gerçekleştirerek önemli bir başarıya da imza attı.
SAS Türkiye’nin gerçekleştirdiği yılın en büyük organizasyonunun içeriğinden bahseden Nalbantoğlu, iş analitiği ve zekâsı alanındaki uzmanları, iş ortakları ve müşterileri ile bir araya gelerek eğilimleri, yeni gelişmeleri ve fırsatları değerlendireceklerini aktardı.
Sosyal medyanın ana konu olarak belirlendiği SAS Business Analytics Series 2012 İstanbul etkinliği bilişim ve iş dünyasının önemli isimlerinin yanı sıra; dünyanın en ünlü fütüristlerinden Mike Walsh’u da ağırlayacak. Geleceği sadece anlamaya yönelik değil, iş stratejilerini de bu yönde şekillendirmeye ve vizyon oluşturmaya yardımcı olacak bir konuşma yapacak olan Walsh, sosyal medya fırsatlarını, sayısal geleceği ve veri analizi ile iş kararları arasındaki bağı anlatacak.
SAS Business Analytics Series 2012 İstanbul’da bankacılık, sigorta, telekom, perakende, kamu, enerji gibi farklı sektörlere yönelik yeni uygulamalar da katılımcılara sunulacak.
ETİKETLER : Sayı:863

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics