Bilişim Dünyası 04 EKİM 2015 / 22:39

Startup İstanbul’da bu yıl bizleri neler bekliyor?

İçerisinden çıkardığı yeni internet girişimleri ve internet sektörünün geleceğine yön veren konuşmacılarıyla geçtiğimiz iki yıla damgasını vuran ve birçok uluslararası kuruluş tarafından Avrasya bölgesinin en önemli yeni ekonomi etkinliklerinden biri olarak gösterilen Startup İstanbul bu yıl üçüncü kez dünyanın en önemli internet vizyonerlerini bir araya getiriyor.

3-5 Ekim’de İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda Etohum tarafından düzenlenecek olan Startup İstanbul’da dünyanın girişimcilik merkezi olan Silikon Vadisi’nin müthiş bir çıkış yakaladığı 80’ler ve 90’lar boyunca birçok yüksek teknoloji şirketinde çalışan ünlü girişimci ve yazar Steve Blank’in ana konuşmacı olacak. Steve Blank’in ana konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, 500 Startups'ın Kurucu Ortağı Dave McClure ve Skype’ın ilk yatırımcısı olarak ekosistemde önemli bir yere sahip olan Danimarkalı  Morten Lund gibi sektöre yön veren 50’den fazla konuşmacı katılacak. Konuşmacılar, başarı ve başarısızlık hikayelerini samimiyetle paylaşırken, aynı zamanda Türkiye’deki ve dünyadaki teknoloji ve yeni ekonomi trendlerini somut ürün ve hizmet örnekleriyle oturumlar sırasında katılımcılarla paylaşacak.

Tüm dünyadan Startup İstanbul’a katılmak için başvuran 1500 girişimci ile birebir görüşme yapıldıktan sonra seçilen 100 adet girişimci ise, Startup İstanbul’da girişimlerini katılımcılara ve tüm dünyadan gelen 200’den fazla yatırımcıya gösterme imkanı bulacak.

 
ETİKETLER : 1040

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics