Bilişim Dünyası 20 OCAK 2014 / 16:54

Stok maliyetleri azaltılıyor

Microsoft Dynamics İş Ortağı ETG ve Slimstock tarafından organize edilen “Stok Yönetimi Semineri” 29 Ocak 2014 tarihinde Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleştiriliyor.Yöneticilere stoklarını en verimli şekilde nasıl kullanabileceği konusunda gerekli bilgileri vermeyi hedefleyen etkinlik 13:00-16:30 saatleri arasında yapılacak.  Ücretsiz ve konusunda uzman 3 şirketin bir araya gelerek düzenlenen seminere, www.datatraining.net adresindeki kayıt formunu doldurarak kaydolabilirsiniz.
Microsoft Dynamics İş Çözümleri Direktörü Ozan Öncel, ETG İş Geliştirme Müdürü Umut Altınay ve Slimstock Ülke Müdürü Songül Sezer, yaptıkları ortak açıklamada bu yıl içinde bu etkinliklerin devam edeceğini belirterek, “ERP teknolojisinin bütünleşik uygulamalar ile şirketlere neler kazandırabileceğini bu tip etkinliklerle duyurmayı hedefliyoruz. ERP teknolojilerine yapılacak yatırımların, kısa sürede geri döneceğini ve özellikle stok yönetiminde rekabetin çok yüksek olduğu alanlarda ciddi farklar yaratabileceğini de elimizdeki veriler ışığında paylaşmak istiyoruz.” dediler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN