Bilişim Dünyası 02 OCAK 2011 / 18:00

Stratejiler belirlendi

Konica Minolta Stratejik Planlama Toplantısı  Transteknik’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Konica Minolta’nın Türkiye dağıtıcısı olan Transteknik’in ev sahipliğinde gerçekleşen EMM toplantısına Konica Minolta Avrupa Başkanı Hideki Okamura, yardımcıları ve üst düzey ülke yöneticileri katıldı. Radisson Oteli’nde 20-21 Aralık tarihlerinde yapılan toplantıda, yıl sonu değerlendirmesi ile 2013 yılına kadar olan stratejik planlamalar ve yapılacak yatırımlar ele alındı.
Toplantıda, Konica Minolta’nın güven duyduğu Türkiye pazarına yatırım yapmaya devam etmesi kararı alındı. Hideki Okamura, Türkiye’nin bölgesel anlamda çok büyük potansiyel taşıdığına dikkat çekti. Küresel kriz esnasında ekonomik istikrarını başarıyla sağlayan Türkiye’ye duyduğu güveni vurgulayan Okamura, Türkiye’nin Konica Minolta için öncelikli pazarlar arasında yer aldığını açıkladı.
ETİKETLER : Sayı:802
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN