Bilişim Dünyası 16 ARALIK 2017 / 08:07

Stratejinizi dijital gündeme göre belirleyin!

Doğru ve isabetli stratejiler geliştirebilmek için geleceği iyi okumak ve trendleri öngörmek, hatta trendleri belirlemek önem kazanıyor. Bu gerçekten yola çıkan Boğaziçi Eğitim ve QGroup işbirliği ile dünyanın farklı ülkelerinden 14 stratejist geleceği şekillendiren trendleri ve teknolojileri konuşmak için İstanbul’da 8 Şubat’ta Barbaros Point Otel’deStrateji 4.0 Zirvesi’nde bir araya gelecek.  Tüm gün 14 farklı oturumda ele alınacak konular; Çarpıcı Teknoloji Öngörüleri, Büyük Veri, T-İnsan, Dijital Dönüşüm, Akıllı Şehirler, Bioteknoloji, Yapay Zeka ve Robotlar, Çevik İnovasyon, Otonom Araçlar, Nesnelerin İnterneti ve İletişim Trendleri olarak sıralanacak.
Açılış konuşmasını Londra’dan Amelia Kallman teknoloji öngörüleri, büyük veri ve fazlası hakkında yapacak.  Futurist ve ekonomist Ufuk Tarhan, T-İnsan ve geleceğin ihtiyaç duyacağı insan kaynakları yetkinlikleri hakkında bilgi verecek. İsveç’ten Mikael Petersen, dijital dönüşümle ilgili son projelerini ve başarı hikayelerini paylaşacak. ABD’den Dan Montgomery, ‘strategy 4.0’ için çelik inovasyon tekniklerini sunacak. QGroup kurucusu Ferhat Demir, kurumsal inovasyonu içeren yeni bir strateji olgunluk modeli tanıtacak. Ayrıca Şişecam Ar-Ge Müdürü Şener Oktik tasarımın geleceğini, Siemens Chief Sustainable Officer’i Esra Kent Çakıroğlu VR ve oyunlaştırmayı, Turkcell Chief Strategy Officer’i Murat Sunal iletişim trendlerini, Proline’dan Beril Kırıcı geleceğin şehirlerini, AppliedAI CEO’su Cem Dilmegani gelecek 10 yılda yapay zekanın şirketleri nasıl sarsacağını, Dünya Gazetesi Strateji Yöneticisi Murat Yıldız medyanın geleceğini, Medipol Chief Strategy Officer’i katma değeri yüksek sağlık ve bioteknoloji trendlerini ve Erdemir Grubu eski Strateji Yöneticisi Özgür Özel otomobillerin geleceğini ele alacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN