Bilişim Dünyası 01 TEMMUZ 2016 / 10:57

Su altında çekim gücü

Canon’un kompakt ve dijital fotoğraf makinesi PowerShot D30, 25 metre derinliğe kadar su altında çekim yapmayı sağlayan su geçirmezlik performansı sunuyor. Zorlu koşullara uygun yapıdaki PowerShot D30 ayrıca, 2 metreye kadar yüksekten düşmelerde darbelere karşı dayanıklı. -10°C'ye kadar düşük sıcaklıklarda kullanılabilmesi için donmaya karşı dayanıklı olan D30, tamamen toz geçirmez.
 
Yüksek hassasiyetli 12,1 Megapiksel CMOS sensörü ile güçlü DIGIC 4 işlemcisinin özel bir kombinasyonu olan HS System ile her türlü ışıkta harika çekimler yapıyor. HS System, su altı ortamlarının tipik özelliği olan düşük ışıkta harikalar yaratırken Su Altı modu ve Özel Beyaz Dengesi, derinlerdeki doğal renklere göre hızlı bir şekilde ayarlama yapmanızı sağlıyor. GPS özelliği, fotoğraf ve videoların konumunu etiketlerken kaydedici işlevi yolculuğun kaydını tutuyor.
Çok parlak koşullarda gelişmiş netlik sağlayan Günışığı Modu, maksimum parlaklık için daha yüksek güce sahip LED arka ışığını etkinleştiriyor. Dokunma Kontrollü etkin ekran, eldiven taktığınızda bile resimlerin rahatça görüntülenebilmesini sağlıyor.
Film Özeti, her fotoğraf çekiminden önce 4 saniyeye kadar kayıt yapıyor ve günün filmlerini bonus HD filminde birleştiriyor. Süper Yavaş Çekim Film ise hızlı hareketi yavaşlatıyor.
ETİKETLER : PowerShot D30 Canon

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics