Bilişim Dünyası 07 ŞUBAT 2017 / 17:11

Süha Özarar WittyCommerce'te Genel Müdür Yardımcısı oldu

E-ticaret dünyasının önemli şirketlerinden WittyCommerce, satış ve pazarlama alanındaki tüm faaliyetleri için Süha Özarar’ı görevlendirdi. Yeni bir yapılanmanın içine giren şirket Süha Özarar’ı genel müdürü yardımcısı olarak atadı.

 

E-ticaret alanında hızlı, güvenli ve stabil çözümler sunan ve art arda tecrübeli isimleri kadrosuna katan WittyCommerce, Süha Özarar’ı genel müdür yardımcısı olarak atadı. Özarar şubat ayı itibarıyla şirketin tüm satış ve pazarlama faaliyetlerinin sorumluluğunu üstlendi. Şirketin yurtdışı açılımında da aktif rol alacak olan Özarar, kanal yapısı ve yeni iş ortaklıklarından da sorumlu olacak.

 

WittyCommerce, müşterilerine Tier 1 platformlarına entegrasyon ve büyük veri araçları sunmanın yanında aynı zamanda onlar için en doğru ticaret stratejilerini belirleyerek yönetmeleri konusunda da destek sunuyor. Tüm bunları da benzersiz bir alışveriş deneyimi oluşturarak çevrimiçi satışları artırma hedefi çerçevesinde gerçekleştiren kurumun hedefi yerel pazarda kazandığı yetenek ve bilgi birikimini yurtdışı pazarlara da sunmayı hedefliyor.

 

Şirket olarak her ne kadar çok büyük çaplı projelere imza atmış olsalar da bir servis firması için henüz genç sayılabilecek bir yaşa sahip olduklarını kaydeden WittyCommerce Genel Müdür Yardımcısı Süha Özarar, “Bu süreçte rekabet ettiğimiz pazarda hem müşterilerimizle hem de aslında rakiplerimizle iyi ve düzenli ilişkiler içerisinde kalarak büyümeyi her geçen dönem artırarak ama kontrol ederek ilerliyoruz. 

 

Pazar oldukça büyük ve birçok farklı noktasında özelleşmiş ya da küresel seviyede kendini ispatlamış çoğunlukla yurtdışı merkezli birçok çözüm sağlayıcı ile paylaşıyoruz. Pazar payımızı çözümlerimizi yapısal olarak genel ama müşterilerimiz için özelleştirdikçe artırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Hedef yurtdışı

 

Perakende dışında yeni dönemle birlikte artık ulaştırma ve sigorta sektörleri için de çözümler sağlamaya başladıklarını kaydeden Süha Özarar, “Yurtdışı hedeflerimiz doğrultusunda Emakina ile bir iş birliği yaptık. Emakina ile birlikte web, mobil ve mağaza-içi gibi kanallarda zenginleştirilmiş kullanıcı deneyimini daha geniş çapta ve kapsamda, uçtan uca çözüm sağlayacak şekilde büyütmeyi hedefliyoruz. Şu anda gelişmiş arama,

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics