Bilişim Dünyası 25 HAZİRAN 2016 / 15:13

Sürat Eğitim Araçları müşterilerinin tercihi Asus Vivomini

Sürat Eğitim Araçları, 5 bini aşan ürün çeşidi, alanında deneyimli personeli, satış sonrası servisi ile uluslararası standartlarda kurumsal hizmetler sunmak için çalışmalar gerçekleştiriyor.
Eğitim mobilyaları, yazı tahtaları, labovatuvar sistemleri, eğitim teknolojileri ve okul öncesi özelinde çalışmalar gerçekleştiren Sürat Eğitim Araçları, yurtdışında 120'ye yakın ülkede pazarlama faaliyetlerini devam ettiriyor. Geçtiğimiz 5 yılda ASUS ile oldukça verimli bir iş ortaklığına sahip olan şirket, özellikle son dönem VivoMini kompakt PC’ler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma şansı yakaladı.
Son yıllarda teknolojinin eğitim alanındaki etkisini artırmasıyla beraber öğrencilere sunduğu kaliteli hizmete yeni bir değer katmak isteyen Sürat Eğitim Araçları, bu noktada hem öğrencilerin, hem de eğitimcilerin hayatlarını kolaylaştıracak bir bilgisayar çözümüne ihtiyaç duydu. Akıllı tahta, projeksiyon cihazı ve bilgisayar üçlemesinin en önemli ayağını oluşturan bilgisayar ihtiyacı için kaliteli, verimli ve kullanıcıları yarı yolda bırakmayacak bir çözüm arayan şirket, bu noktada ASUS’un sunduğu VivoMini kompakt PC’lerden faydalanmaya karar verdi.
ASUS’tan önceki dönemde özellikle yeterince satış öncesi ve sonrası destek alamayan Sürat Eğitim Araçları’nın tercih sürecinde ASUS’un uzman kadrosu ile sunduğu satış öncesi ve sonrası uçtan uca kaliteli hizmet belirleyici rol oynadı. 40 dakikalık ders süresinde kurulan akıllı eğitim sisteminin hata payını ortadan kaldırmak için çaba sarfeden Sürat Eğitim Araçları, ASUS’un müşteri odaklı çalışma modelinden yararlandı.

VivoMini ile enerji verimliliği yakalanıyor
Sürat Eğitim Araçları, sunduğu akıllı tahta çözümlerinin yanında ASUS VivoMini kompakt PC’leri de sunarken, VivoMini PC’lerde yer alan SSD diskler sayesinde öğretmenler ders içeriklerini takılma olmadan son derece verimli ve hızlı bir şekilde öğrenciler ile paylaşabiliyorlar. Bu sayede 40 dakikalık ders süresinde, öğretmenlerin ve öğrencilerin olası dikkat dağınıklıklarının önüne geçmeyi amaçlayan Sürat Eğitim Araçları, bununla beraber eskiden çok daha büyük olan bilgisayarların boyutunu ufaltarak çok daha küçük, kompakt ve her an erişilebilir “hepsi bir arada” bilgisayarlar seviyesine yükseltti. ASUS VivoMini PC’ler ile enerji verimliliği konusunda da önemli bir atılım yapan Sürat Eğitim Araçları, VivoMini PC’lerin sessiz yapısı ile derslerin verimliliğini de artırma imkanı yakaladı.
Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde Sürat Eğitim Araçları ile verimli bir işbirliği içerisinde olan ASUS, Sürat Eğitim Araçları’nın talepleri doğrutusunda ürünler ve hizmetler sunmaya devam edecek. Gelen talepler doğrutulsunda ürün portföyünün dışında “özel tasarım” ürünler de geliştiren ASUS, bu doğrultuda Sürat Eğitim Araçları’na uzman kadrosu ile verdiği kaliteli ve verimli desteğe ilerleyen süreçte de devam edecek. Sürat Eğitim Araçları ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi www.surategitim.com.tr adresinden alınabilir.

“ASUS VivoMini ile hizmet kalitemiz arttı”
ASUS ile birlikte çalışana kadar birçok marka ve ürün ile çalıştıklarını ifade eden Sürat Eğitim Araçları yetkilisi sözlerine şöyle devam etti: “ASUS’tan önceki dönemde kullandığımız bilgisayarlar öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sunmak istediğimiz kaliteli ve verimli hizmet anlayışını karşılayamıyordu. Eğitim teknolojilerinin en önemli bileşenini olan bilgisayar konusunda öğrencilerin ve öğretmenlerin hayatını kolaylaştıracak çözüm ihtiyaçlarını ASUS VivoMini kompakt PC ile karşıladık. ASUS ile olan işbirliğimiz çerçevesinde ASUS’un taleplerimiz doğrultusunda mevcut ürün portföyün dışında ürünler geliştiriyor. Bu sayede sunduğumuz eğitim modelini özelleştirerek, sunduğumuz çözümlerin kalitesini en üst seviyeye çıkartabiliyoruz. Bununla birlikte ASUS’un satış öncesi ve sonrası sunduğu uçtan uca hizmet kalitesi de ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı bir kez daha ortaya koyuyor.”
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN