Bilişim Dünyası 23 HAZİRAN 2014 / 08:15

Synology Türkiye pazarına odaklanıyor

Veri depolama alanında kullanıcı merkezli bir yaklaşıma sahip olan Synology, KOBİ’lere ve son kullanıcılara yönelik çözümleriyle dikkat çekiyor.

Gelişen teknolojilerle birlikte artan veri depolama ihtiyacı üreticileri daha fazla kapasite ve kullanım kolaylığı sağlayan çözümler geliştirmeye yöneltti. Synology, NAS (Network Attached Storage – Ağa Bağlı Depolama) çözümleriyle kullanıcılara farklı platformlar arasında dosya senkronizasyonu, paylaşım ve yüksek veri depolama kapasitesi sunuyor.
Türkiye pazarına büyük önem verdiklerini ifade eden Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Türkiye, dinamik ve gelişen bir ekonomiye, geçiş noktalarını kapsayan merkezi konumuna ve büyük bir iç pazara sahip. Bu nedenlerle yüksek performanslı ve kullanımı kolay NAS çözümlerimizi Türkiye pazarına sunmaya ve Türkiye’ye yatırım yapmaya odaklandık. Çözümlerimizi geniş bir yelpazeye sunabilmek bizim için oldukça önemli” dedi.
Yenilikçi çözümlerle veri depolama alanında köklü bir değişim gerçekleştirdiklerini belirten Yiğit, sözlerine şöyle devam etti:
“Kurumların ve son kullanıcıların iş performanslarını artıran NAS ürünlerimizin kullanımı kolay kullanıcı arayüzleri bulunuyor. Verimli ve kullanışlı bir deneyimi sağlayan ürünlerimiz, sahip olma maliyeti, enerji tasarrufu sağlaması gibi avantajlar ile birlikte çevikliği ve gücü de kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Örneğin; yüksek kullanılabilirlik özelliklerimiz, müşteri memnuniyetini sağlarken, CMS (Central Management System- Merkezi Yönetim Sistemi) ile tek noktadan kolay bir şekilde tüm NAS sürecini yönetme olanağı sağlıyor.”

Her yerden veriye erişim önem taşıyor
Synology’nin çözümleri büyük kurumsal şirketlerin yanında KOBİ’lerin ve son kullanıcıların da ihtiyaçlarını karşıladığını aktaran Yiğit, “Artan veri miktarı ile birlikte sağladığımız çözümlerin önemini de artıyor. Nerede olunduğu ve hangi cihazın kullanıldığından bağımsız olarak, verilere erişebilmek, paylaşmak için güvenli ve hızlı bir yol sağlayarak daha güçlü bir veri koruması ile mükemmel erişilebilirlik özelliklerini biraraya getiriyoruz. Bu faktörler, kullanıcıların iş süreçlerindeki aksamaları ortadan kaldırıyor. Ayrıca melez bulut olanakları ile buluttan en iyi verimin alınmasına önem veriyoruz. NAS sistemlerini yaygınlaştırmaya yönelik donanım, yazılım, işletim sistemi ve depolama servisleri geliştirip bu alandaki liderliğimizi sürdüreceğiz.”
ETİKETLER : Sayı:977

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics