Bilişim Dünyası 11 KASIM 2016 / 14:51

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sn. Ahmet Arslan Bilişim Zirvesi'ne katılıyor.

İş, siyaset, akademi ve yatırım dünyasını bilişim sektörü profesyonelleriyle buluşturan “Bilişim Zirvesi’16 – ICT Summit” 22-23 Kasım tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Etkinliğin açılış bölümünde T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey, Bosch &Siemens Global Dijital Dönüşüm Başkanı Mario Pieper,    Agile IT Organization Design Kitabı Yazarı Sriram Narayan, Robert Bosch Engineering Business Solutions Başkan Yardımcısı ve İşletme Birimi Başkanı Gaur Dattatreya ve BThaber Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe de yer alacaktır.

 

 

Bilişim Zirvesi

Tarih: 22-23 Kasım / Salı- Çarşamba

Yer: Haliç Kongre Merkezi

Açılış: Sadabad Salonu – 10.00

 

 

Detaylı program için; http://bilisimzirvesi.com.tr/ProgramAcilis.aspx

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN