Bilişim Dünyası 14 ŞUBAT 2016 / 14:53

Taksiden sonra sıra ‘resepsiyonda’

BiTaksi, gerçekleştirdiği 4 milyon yolculuğu İstanbul Taksi Fuarı TaxiWorld 2016’da kutladı. BiTaksi, fuarda kurumlara birden fazla taksi çağırma hizmeti sağlayan BiTaksi Resepsiyon’un lansmanını da gerçekleştirdi. BiTaksi ile yapılan yolculukların toplamı 35 milyon kilometreyi aştı. İstanbul’da 11 bin, Ankara’da ise bin beş yüz kayıtlı sürücü ile hizmet veren BiTaksi’nin indirilme sayısı da 1,5 milyon oldu.  BiTaksi Saha ve Operasyonlar Direktörü Çağlar Ergin, ‘resepsiyon’ hizmetini de şöyle anlattı:

“BiTaksi Resepsiyon hizmeti ile kurum ve kuruluşlar, gerek misafirleri gerekse çalışanları için hızlı ve kolay taksi çağırabilir. Aynı anda birden fazla taksi çağırabilir, geçmiş yolculuk bilgilerini takip edebilir, adres bilgisi girmeden tek tuşla taksi çağırma ve ücret hesaplama gibi hizmetlerden faydalanabilir. Tüm kurumsal yolculuklar, kurumsal panel üzerinden anlık olarak takip edilebilir. Resepsiyon hizmeti ile istediğiniz tarih aralığı veya çalışan için rapor alabilir, nakit veya kredi kartı ödeme tercihlerini kullanabilir, kurumsal panel üzerinden ekleyebileceğiniz şirket kredi kartı ile tek kart üzerinden tüm çalışanlar güvenli ödeme yapabilirler.”
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN