Bilişim Dünyası 21 ŞUBAT 2016 / 13:50

Taksitli alacaklar sigorta kapsamında

Unico Sigorta, Bimeks ile “Alacak Sigortası” işbirliği kapsamında teknoloji alışverişlerinden doğan Bimeks’in taksitli alacaklarını sigortalıyor. Bu işbirliği ile tüketiciler, Bimeks’ten 24 aya kadar vadeli alışveriş yapabilecekler. Unico Sigorta ve Bimeks, bu işbirliği ile Bimeks’in 58 ile yayılan 140 mağazasından ürün satın alan tüketicilerin 24 aya varan vadelerde taksit imkânını elde etmesine olanak sağlıyor.

“Bu işbirliği ile Bimeks’in tüketicilere vade imkanı vermesine olanak sağladık” diyen Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, böylece hem tüketicilerin teknolojiye ulaşımını kolaylaştırdıklarını hem de perakende sektörünün yaşadığı bir soruna çözüm getirdiklerini belirtti. Cenk Tabakoğlu, perakende sektöründe güçlü markalarla işbirliklerine devam edeceklerini de vurguladı.

Bimeks Başkan Yardımcısı Dr. Ahmed Akgiray da, “Sektörümüzdeki ilk ve tek taksitli satış sistemi olan “bi imza” ile müşterilerimize, kredi kartı dışında bir vadeli ödeme imkânı getirdik. Unico Sigorta işbirliği ile de taksitli satışlardan doğan alacaklarımızı sigortalayarak muhtemel tahsilat risklerimizi güvence altına aldık” bilgisini verdi. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN