Bilişim Dünyası 16 NİSAN 2017 / 08:57

Tam hizmetin temelinde güçlü işbirliği var

Destek Bilgisayar ve Apple’ın “Şirketler için Daha Güçlü” ortak etkinliği gerçekleştirildi. 2016 yılında Apple Yetkili Sistem Entegratörü olan Destek Bilgisayar'ın, Apple ile ortak olarak düzenlediği bu ilk etkinlik, Sait Halim Paşa Yalısı’nda katılımcılarını bir araya getirdi. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Destek Bilgisayar Genel Müdürü Oğuz T. Tunçel, “Apple Yetkili Sistem Entegratörü olarak, dijital dönüşüm açısından müşterilerimize tam hizmet ve çözüm sunma yönünde güçlü bir adım atmış olduk” ifadesini kullandı.
Destek Bilgisayar ve Apple arasındaki işbirliği hakkında detayların paylaşıldığı etkinlikte, iOS’un iş dünyasına kattığı fark ele alınırken, Destek Bilgisayar'ın iOS platformuna özel çözüm ve hizmetlerine yönelik sunumlar da gerçekleştirildi. Destek Bilgisayar kurumsal müşterilerinin katıldığı etkinlikte, özellikle iş ve bilişim dünyasının dijital dönüşüm ihtiyacına yönelik, kurumlara rekabet üstünlüğü ve operasyonel avantajlar sağlayacak öngörüler paylaşıldı. Katılımcılar, Apple ürünlerini de deneyimleme imkânını buldular.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN