Bilişim Dünyası 26 TEMMUZ 2016 / 11:28

Tanıtım ekranları hızla gelişiyor

IHS tarafından açıklanan satış rakamları Samsung'un sektörde yerini ortaya koyuyor. IHS Technology'nin hazırladığı “Kamusal Alanda Kullanılan Ekranlar İçin Pazar Takibi, 2016 1. Çeyrek” başlıklı rapora göre Samsung'un dijital ekran satışlarındaki küresel pazar payı yüzde 28,8 olarak gerçekleşti.  Bu rakam, Samsung'un 2014 yılı sonundaki yüzde 26,9 pazar payına göre bir artış ifade ediyor.
Samsung SMART Signage Portföyü devlet, eğitim, konaklama, sağlık hizmetleri, finansal hizmetler ve perakende satış gibi çeşitli sektörlere özel olarak tasarlanmış, uçtan uca çözümler sunuyor. Bu teknolojiler iş birliğini ve üretkenliği artırırken aynı zamanda bu gibi ortamlarda genellikle kullanılan tüketici sınıfı ekranlar yerine aşağıdaki daha güçlü görsel alternatifleri sunuyor:
 
LED Signage – Samsung’un gelişmiş video işleme ve ölçeklendirme teknolojileriyle desteklenen bu ekranlar, ölçeklenebilir tasarımı LED görsel kalitesiyle birleştirerek iç ve dış mekanlardaki izleyicilere net ve okunabilir bir görüntü kalitesi sunuyor.
SMART Outdoor Signage - Samsung’un dayanıklı OHD Serisi SMART Signage ekranları, dış mekanlarda ekrandaki mesajların net bir şekilde görüntülenmesini sağlıyor. Bu parlak ve yüksek kontrastlı ekranlar, hava koşulları veya diğer doğal koşulların etkisinden bağımsız olarak, dikkati dağıtan görsel faktörleri en aza indirmek için net görüntü kalitesi ve 7/24 dayanıklılık sağlıyor.
Video Wall Çözümleri – Tüm ekran kombinasyonu ve şekil gereksinimlerine göre uyarlanabilen bu ekranlar, renk betimlemesi boşluklarını ve görsel tutarsızlıkları ortadan kaldırarak büyük ölçek formatında etkili mesajlar iletiyor. Samsung, 2015 yılında dikkati dağıtan görsel faktörleri daha da azaltmak ve izleyicinin sunulan içeriğe odaklanabilmesini sağlamak için pazardaki en ince çerçeveye sahip video duvarını piyasaya sürdü.
İnteraktif Beyaz Tahtalar (IWB) – Samsung’un multimedya uyumlu ekranları, toplantı odalarında ve sınıflarda interaktif iletişim olasılıklarını artırmak için gerçek zamanlı içerik paylaşımına olanak tanıyor. Bu interaktif beyaz tahtalar, daha çok esneklik sunmak için kalem ve insan dokunuşuyla uyumludur.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics