Bilişim Dünyası 14 MART 2010 / 18:00

Tarifeler yenilendi, üzerine indirim programı eklendi

Turkcell, İşTcell kurumsal müşterilerine yönelik yeni tarifelerini açıkladı.
Turkcell, kurumsal hattı olan İşTcell’li şirketler için hayata geçirilen İşteKazan Programı’nı duyurdu. 16 şirketin işbirliğiyle gerçekleşen program, şirketlere 22 markada yüzde 50’ye varan indirim olanakları sunuyor. Turkcell aynı zamanda İşTcell için hazırlanan yeni altı kurumsal tarifeyi de açıkladı.
Turkcell Kurumsal Müşteriler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, toplantıda yaptığı sunumla program ve yeni tarifeler hakkında bilgi verdi.
İşteKazan Programı ile kurumsal müşterilerine mobil iletişim hizmetleri dışında faydalar sağladıklarını belirten Sayın,  bu programla ortalama ölçekte bir şirketin 12-13 bin liralık tasarruf sağladığını ifade etti.
Program kapsamında gıdadan ofis malzemelerine, güvenlikten ulaşıma, yazılımdan eğitime pek çok alanda yüzde 50’ye varan indirimler sağlanıyor. İşTcell’li şirketlere indirim olanağı sunan markalar: Aviva Sigorta, Conrad, Danone Hayat Su, Digiturk, Garanti, Google, G4S, Hilton, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Logo Yazılım, Macrocenter, Microsoft, Migros, Migros Sanal Market, Petrol Ofisi, Superonline, Tansaş, Teknosa, Ulusoy ve Yurtiçi Kargo olarak sıralanıyor.
Tarifeler altı pakette toplandı
Emre Sayın, sunumunda yenilenen kurumsal tarifeler hakkında bilgi verdi. İşTcell tarifeleri altı pakette toplandı. Farklı konuşma, SMS ve internet paketi seçenekleri sunan bu paketler; Star Plus Paket, Star Paket, Avantaj Paket, Eko Paket, Ofis Paket ve Şirketiçi3000 olarak sıralanıyor. Sayın bu paketlerin kombine olarak da kullanıldığını kaydetti.
İşTcell, şirketler için avantajlı Mobil Ofis paketleri de sunuyor. Limitsiz internet kullanımı tercih eden şirketler 6 aylık paket için 89, 7-24 aylık paket için 99 TL ödeyerek bu olanağa sahip olabiliyor. Mobil Ofis’te paket aşımı olmadığını belirten Sayın, 15 GB’den sonra bağlantı hızının 128 KB/s’ye indiğini söyledi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics