Bilişim Dünyası 21 AĞUSTOS 2014 / 14:29

Tasarım Ödülleri sahiplerini buluyor

30 Eylül – 1 Ekim 2014 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan ICT Summit Now Bilişim Zirvesi etkinliği kapsamında düzenlenen “ICT Summit NOW DESIGN Awards” için başvurular başladı.

Yeni ürünleri değerlendirerek üstün tasarımları ödüllendirmeyi ve teknolojik ilerlemeyi gözlemlemek adına ideal bir platform oluşturma hedefi bulunan yarışmaya katılım için son tarih 29 Ağustos olarak belirlendi.

Türkiye veya yurtdışı merkezli, ancak Türkiye’de teknoloji alanında faaliyet gösteren ve satış gerçekleştiren tüm firmaların ürünleri yarışmada rekabet edecek. Katılacak ürünlerin 2014 yılında üretilmesi ve satışa sunulması şartlarına tabi tutulacak.

Yarışmaya katılan ürünler “Yazılım Ara yüzü Tasarımı” ve “Donanım Tasarımı” olmak üzere iki ana kategori ve bu kategorilere ait alt kategorilerde değerlendirilecek. Değerlendirme kriterleri arasında tema, inovasyon, ihracat potansiyeli, estetik, işlevsellik, güvenlik ve sürdürülebilirlik gibi maddeler bulunuyor.

Seçici kurul ve halk oylaması sonucunda kazanan ürünlerin ödülleri, 30 Eylül 2014’de Bilişim Zirvesi’nde düzenlenecek törenle sahipleriyle buluşacak.

ICT Summit NOW DESIGN Awards hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuruda bulunmak için:  www.zirveodulleri.org

 

 

 

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN