Bilişim Dünyası 04 KASIM 2015 / 10:39

Taşınabilir projektör hem işte hem evde

Epson’un yeni projektör modeli EB-U32, iş hayatı ve hobileri biraraya getiriyor.  EB-U32, Epson’un eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) teknolojisi sayesinde parlak ışıkla aydınlatılmış toplantı odalarında bile kesin ve net sunumlara imkan veriyor. Kablosuz bağlantı seçeneğiyle de toplantıların verimliliği artıyor.  15.000:1 kontrast oranıyla Full HD görüntüler ve üç kata kadar daha parlak renkler sunan EB-U32’yi taşıma çantasıyla iş çıkışında eve götürmek ve film keyfi yapmak da mümkün. Kolay kurulum, düşey ve yatay trapezoid düzeltme özellikleri ile projektör, pek çok konumda görüntü bozulmadan kurulabiliyor. EB-U32 ekonomik mod ayarında kullanıldığında 10.000 saate kadar lamba kullanım ömrüne sahip.
Dahili Wi-Fi, 10.000 saat lamba ve filtre ömrü, 2 HDMI giriş ve mobil bağlanabilirlikle farklı kaynaklardan yansıtma da projektörün öne çıkan özellikleri arasında. Tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 990 dolar+KDV.
 
ETİKETLER : Epson
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN