Bilişim Dünyası 15 TEMMUZ 2014 / 15:16

Tatil planı yapmak pratik

250.000’den fazla otelde rezervasyon yaptırma, 700’den fazla lokasyonda araç kiralama, 800’den fazla yerli ve yabancı havayolu ile 70’den fazla otobüs firmasından bilet satın alma imkanlarını bünyesinde barındıran Cepyol.com, fiyat karşılaştırma sistemi sayesinde kullanıcıların değişen bütçelerine uygun farklı fiyatlardaki biletleri akıllı telefonları üzerinden kolaylıkla satın almalarını sağlıyor. Her türlü seyahat planlamasının gerçekleştirilebileceği ücretsiz bir mobil seyahat uygulaması olan Cepyol.com’dan İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) biletleri de hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınırken, İstanbul Şehir Hatları Vapur Sefer saatlerine de ulaşılabiliyor.

Blackberry 10 platformunda yer alan ve iOS, Android, Windows 8 işletim sistemli tüm mobil cihazlara ücretsiz olarak indirilebilen Cepyol.com hakkında detaylı bilgiye http://cepyol.com/ adreslerinden ulaşılabilmekte.

 
ETİKETLER : Cepyol

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN