Bilişim Dünyası 12 KASIM 2013 / 11:43

"Tatlıya bağlayalım" kampanyası yeniden

Türk Telekom ve TTNET,  31 Aralık 2011 tarihinden önce abonelikleri iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu olan müşterilerini, “Tatlıya Bağlayalım” kampanyasına davet ediyor. Kampanyaya katılan müşterilere borçları için yüzde 100 faiz indirimi uygulanacak ve faturasız gecikme bedeli alınmayacak.


“Tatlıya Bağlayalım” kampanyası, 31 Aralık 2011 öncesinde abonelikleri iptal edilen ve kuruma halen borcu bulunan Türk Telekom ve TTNET müşterilerini kapsıyor.

Türk Telekom ve TTNET, kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerinin borçları için %100 faiz indirimi yapacak ve faturasız gecikme bedelini de talep etmeyecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, Türk Telekom ofis ya da bayileri ile PTT ofislerine başvurarak “Tatlıya Bağlayalım” kampanyası çerçevesinde sağlanan avantajlı ödeme koşullarından faydalanabilecek.

Türk Telekom Hukuk Başkanı Can Esen, “Tatlıya Bağlayalım” kampanyasını abonelikleri borçları sebebi ile iptal edilmiş olan müşterilerinin beklentilerini değerlendirerek başlattıklarını söyledi. Esen, “Ödeme ve borç takip süreçlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak ve kısaltacak olan bu kampanyamız ile önemli avantajlar sunuyoruz. Tatlıya Bağlayalım kampanyamızın önceki dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de büyük bir ilgi çekeceğine, ilgili müşterilerimizin bu önemli fırsatı değerlendireceklerine inanıyoruz” dedi.

Türk Telekom ve TTNET’in “Tatlıya Bağlayalım” kampanyası 30 Kasım 2013 tarihine kadar sürecek.
ETİKETLER : TTNet Türk Telekom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN