Bilişim Dünyası 18 MART 2014 / 10:44

Tazemasa’ya Inventures yatırımı

Inventures, sağlıklı ve doğal alışverişin adresi tazemasa.com’a yatırım yaptı. Hedef kısa sürede tazemasa.com’u daha geniş kitleler ile tanıştırmak. Inventures Kurucusu Yomi Kastro, Tazemasa.com’u daha da büyütmek amacıyla yola çıktıklarını ifade ederek, “Müşteri kitlesini geliştirmek ve servis verebilecek verimli altyapıyı kurup sürdürmek için Tazemasa.com’a sayısal pazarlama ve iş geliştirme konusunda tecrübemizi aktaracağız” dedi. Tazemasa.com kurucu ve CEO’su Fahir Özcan da, “Türkiye’de sağlıklı, doğal ve lezzetli ürünlerde akla gelen ilk isim olmak istiyoruz “ yorumunu yaptı.

Pazarlama çalışmaları öncelik

2012 Aralık’ında kurulan ve mevsiminde yetişen sebze ve meyveler ile doğal ve organik ürünleri kullanıcılara direkt olarak üreticisinden sunan Tazemasa.com’a yaptıkları yatırımın önemine dikkat çeken Yomi Kastro, sözlerine şöyle devam etti:

“Öncelikle şirketin finansmanını güçlendirerek, sayısal pazarlama çalışmalarına destek vereceğiz. Daha önceki birçok internet şirketini büyüttüğümüz gibi, iş geliştirme çalışmalarından, çevrimiçi marketing hamlelerinin verimliliklerinin ölçülmesine kadar geniş bir yelpazede Tazemasa.com’a destek sağlayacağız.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics