Bilişim Dünyası 08 EKİM 2016 / 12:51

TBD 33. ULUSAL BİLİŞİM KURULTAYI “BİLİŞİM 2016″ BİLDİRİ ÇAĞRISI

SON BAŞVURU TARİHİ : 1 KASIM 2016

Türkiye Bilişim Derneği tarafından tüm bilişim paydaşlarının katılımı ile gerçekleştirilecek TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı BİLİŞİM 2016, 08‐10 Aralık 2016 tarihlerinde “BİLİŞİM ve DEMOKRASİ” ana temasıyla Sheraton Ankara Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı’nda akademik ve teknoloji uygulama bildirilerinin sunulacağı oturumlar da düzenlenecektir. Akademik ya da teknoloji uygulama konularında sunulacak her bir bildiri için, toplam 20 dakika sunum yapılması planlanmıştır. Bildiri yazım ve sunum dili Türkçe ya da İngilizce olabilir. Kurultay’da yapılacak İngilizce sunumlarda eşanlı (simültane) tercüme yapılmayacaktır. Bildirilerinizi çevrim-içi olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ÇEVRİMİÇİ BİLDİRİ GÖNDERME : Bildiri başvuruları, çevrimiçi olarak ÇEVRİMİÇİ MAKALE YÖNETİMİ >>> http://bildiri.bilisim.org.tr adresinden yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için www.bilisim.org.tr

ETİKETLER : TBD Bilişim Kurultayı

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN