Bilişim Dünyası 24 OCAK 2013 / 15:46

TBD İstanbul Şubesi yenilendi

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı 2013 Ocak ayı içerisinde Osman Vedat Şarapçı’nın Divan Kurulu Başkanlığı’nda ve üyelerinin aktif katılımıyla gerçekleştirildi.

Yönetim kurulu, denetim kurulu, onur kurulu ve delege seçimlerinin yapıldığı toplantıda, TBD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu için görev dağılımı dernek merkezinde gerçekleştirilen ilk yeni yönetim kurulu toplantısında belirlendi. Yeni yönetim kurulu, denetim kurulu, onur kurulu asıl ve yedek üyelerinin seçimi aşağıda yer aldığı şekilde kesinleşti. 

Bilgi : TBD İstanbul 9. Dönem Yönetim Kurulları

Yönetim Kurulu Asıl : Ahmet TOSUNOĞLU (Başkan),  Serdar GÜNİZİ (II.Başkan), Av.Ceyda AKAYDIN (Sayman), Deniz İlkay TİRYAKİOĞLU (Yazman), Taner ARSAN, Nihat AYDEMİR, Ahmet AYVALI,

Yönetim Kurulu Yedek: Fikret KALFAOĞLU, Cahit CENGİZHAN, Faruk KEKEVİ, Bekir Alp SAYIN, Köksal KÜÇÜKADA

Denetim Kurulu Asıl: Osman Arslan TUNÇELLİ, Kadir OSOYDAN, Mehmet Kami SAKBAŞ

Denetim Kurulu Yedek: Mehmet Ünal AZAKLIOĞULLARI, Ahmet Ekrem EYÜPOĞLU, Batuhan TOSUN

Onur Kurulu Asıl: Mehmet Erdal BALABAN, Levent KARADAĞ, Osman Vedat ŞARAPÇI

Onur Kurulu Yedek: Ahmet Lütfi ORKAN, Yusuf ÖZDEMİR, Polat KUTNAY
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN