Bilişim Dünyası 10 HAZİRAN 2017 / 16:34

Tech Data, Dell EMC ile işbirliğini genişletiyor

Tech Data Corporation,  daha önce Avnet'in departmanı olup şu anda Tech Data'nın bir parçası olan Technology Solutions Macaristan, Romanya, Slovak Cumhuriyeti ve Türkiye'de Dell EMC ile yeni bir dağıtım sözleşmesi imzaladı. Sözleşmeye göre Tech Data, küçük ve orta ölçekli işletmeler ile kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Macaristan, Romanya, Slovak Cumhuriyeti ve Türkiye'deki kanal ortaklarına sunucular, depolama, bulut bilgi işlem çözümleri ve birleşik altyapı teknolojileri dahil olmak üzere eksiksiz kurumsal Dell EMC portföyü genelinde çözüm erişimi sağlayacak. Bu işbirliği Tech Data'nın Dell EMC ile olan ilişkisini güçlendirirken, şirket de EMEA bölgesi genelinde bu stratejik ortaklık aracılığıyla pazardaki güçlü büyümeyi desteklemeyi hedefliyor. 
Tech Data EMEA Stratejik Tedarikçiler ve Uluslararası Kanallar Başkan Yardımcısı Jason Boxall, “Dell EMC ile olan sözleşmemizi dört ülkede daha genişletmekten memnuniyet duyuyoruz” derken, Tech Data Türkiye Genel Müdürü Hakkı Eren, “İş ortaklarımızın becerilerini geliştirmek için derin veri merkezi uzmanlığımızdan yararlanmaya ve Dell EMC gibi şirketlerden önde gelen, kapsamlı çözümler sunmaya devam edeceğiz” yorumunu yaptı. Dell EMC EMEA Kanalı Kıdemli Başkan Yardımcısı Michael Collins ise “Tech Data ile sözleşmemizin genişletilmesi Macaristan, Romanya, Slovak Cumhuriyeti ve Türkiye'deki işlerimizin gelişmesini teşvik konusunda mantıklı bir adım” dedi. 
 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN