Bilişim Dünyası 14 MAYIS 2011 / 01:54

Tecpro Bilgi Teknolojileri, Geneeworld’ün dağıtıcısı oldu

Tecpro, İngiltere’de eğitim teknoloji ürünlerinin üretim ve satışını yapan, 80 ülkede yaygın bir şekilde satılan ve talep gören Geneeworld’ün Türkiye dağıtıcısı oldu. Etkileşimli dokunmatik tahtalar, grafik tabanlı eğitim tabletleri, doküman kameralar, elektronik cevaplama sistemleri, yakın mesafe video sunu cihazları, Geneeworld ürünleri arasında yer alıyor.
Tecpro‘nun Türkiye çapındaki eğitim teknolojileri iş ortakları ile ürünlerin dağıtımını yapacaklarını belirten Tecpro yetkilileri, satış öncesi ve sonrası hizmetlerin yanı sıra, kanala yönelik eğitim, reklam ve bilgilendirme toplantılarıyla ürünlerin yaygın satılması için planlama yaptıklarını belirttiler.
ETİKETLER : Sayı:821

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN