Bilişim Dünyası 14 ŞUBAT 2011 / 19:32

Tecpro, Türkiye Özel Okullar Birliği sempozyumundaydı

3-5 Şubat tarihlerinde, Antalya Rixos Lares Otelde gerçekleştirilen Türkiye Özel Okullar Birliği’nin geleneksel sempozyumuna,  Tecpro Eğitim teknolojileri ürünleri ile katıldı. Tecpro Eğitim Teknolojilerinde e-Beam, Epson, Elmo gibi markaların dağıtıcılığının yanı sıra tecvisionboard emaye tahta, inovertec dokunmatik tahta, tecprotein içerik paketi gibi eğitim teknolojilerinde kendi markalarını da oluşturuyor.
Her yıl 600’ün üzerinde özel okul kurucusu, yöneticisi ve öğretmenin katıldığı sempozyumda Tecpro Eğitim Teknolojileri  ürün yelpazesindeki son teknoloji ürünlerini ve  bu alanda sunduğu çözümlerini sergiledi.
Eğitim teknolojilerinin Türkiye’de hızlı gelişen ve yeniliğe en açık sektör olduğunu belirten Tecpro Genel Müdürü İbrahim İlhan, “Temel felsefemiz, sektörel çözümler ile insanların işine değer katmak. Çünkü birden fazla markayı, yazılım ve hizmeti bir araya getirip toplamından oluşan bir faydayı ürün olarak sunuyoruz. Eğitim teknolojilerine yönelik sektörün ihtiyaç ve beklentilerine göre ürün yelpazemizi her geçen gün artırmaya proje ve çözüm sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
ETİKETLER : Sayı:808
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN