Bilişim Dünyası 14 ŞUBAT 2011 / 19:32

Tecpro, Türkiye Özel Okullar Birliği sempozyumundaydı

3-5 Şubat tarihlerinde, Antalya Rixos Lares Otelde gerçekleştirilen Türkiye Özel Okullar Birliği’nin geleneksel sempozyumuna,  Tecpro Eğitim teknolojileri ürünleri ile katıldı. Tecpro Eğitim Teknolojilerinde e-Beam, Epson, Elmo gibi markaların dağıtıcılığının yanı sıra tecvisionboard emaye tahta, inovertec dokunmatik tahta, tecprotein içerik paketi gibi eğitim teknolojilerinde kendi markalarını da oluşturuyor.
Her yıl 600’ün üzerinde özel okul kurucusu, yöneticisi ve öğretmenin katıldığı sempozyumda Tecpro Eğitim Teknolojileri  ürün yelpazesindeki son teknoloji ürünlerini ve  bu alanda sunduğu çözümlerini sergiledi.
Eğitim teknolojilerinin Türkiye’de hızlı gelişen ve yeniliğe en açık sektör olduğunu belirten Tecpro Genel Müdürü İbrahim İlhan, “Temel felsefemiz, sektörel çözümler ile insanların işine değer katmak. Çünkü birden fazla markayı, yazılım ve hizmeti bir araya getirip toplamından oluşan bir faydayı ürün olarak sunuyoruz. Eğitim teknolojilerine yönelik sektörün ihtiyaç ve beklentilerine göre ürün yelpazemizi her geçen gün artırmaya proje ve çözüm sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
ETİKETLER : Sayı:808

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics