Bilişim Dünyası 07 EKİM 2017 / 07:30

Tek marka, tek buluşma noktası

Tech Data; teknoloji hizmetleri ve distribütörlüğünde şirketin artan kapsam ve kapasitesini yansıtan yeni marka kimliğini açıkladı. Yılın başlarında şirket tarafından Avnet'in Technology Solutions bölümünün alınması ile gerçekleştirilen dönüşümün ardından Tech Data, yeni bütünsel yapının tüm kapsamını, verimliliğini ve teknik uzmanlığını değerlendiren tek bir küresel marka oluşturdu. Böylece Tech Data, dünya çapında faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde birleşik bir marka halinde çalışarak, kanal ortaklarının uçtan uca ürünler, çözümler ve hizmetlerden oluşan portföyünden yararlanmasını sağlayacak.  Tech Data Başkanı ve CEO'su Bob Dutkowsky, “Yeni küresel markamız, Tech Data’nın gücünü temel alarak, birleşik bütünlük, uzmanlık ve mükemmellik sağlıyor” dedi ve şöyle devam etti:
“Tech Data, BT kanalında müşterilerimizin ve satıcıların başarısında merkezi bir rol oynuyor. Ekiplerimiz, gelecek nesil teknolojilerde ileri uzmanlık becerileri, engin yazılım ve hizmet kapasiteleri ve sektörün en iyi lojistik altyapısına sahip olup, tümünün ardında ise bir dizüstü bilgisayarın satış işleminden en karmaşık çok şirketli çözümün konfigürasyonuna dek her şeyi yapabilen, global bir BT sistemi var. Teknolojinin gücüyle dünyanın bağlantıya geçmesine yardımcı olurken. şirketimizin geleceğinden de heyecan duyuyoruz.”
Şirket, sunduğu ürün ve hizmetleri Tech Data markası altında iki ana çözüm portföyü şeklinde gruplandırıyor: 
  • Tech Data’nın daha önce şirketin geniş ürün ve hizmet yelpazesi olarak bilinen, uç nokta çözümleri portföyü, temelde PC sistemleri, cep telefonları ve aksesuarları, yazıcılar, çevre birimleri, sarf malzemeleri, yazılım ve tüketici elektroniğinden oluşuyor.
  • Gelişmiş Çözümler portföyü, temelde depolama, ağ, sunucular, ileri teknoloji yazılımları, bütünleşik ve hiper-bütünleşik altyapıdan oluşuyor. Bu portföy ayrıca bulut, IoT, mobil ve analitik çözümler gibi gelecek nesil teknolojileri de kapsıyor.
Tech Data’nın logosu değişmemekle birlikte, şirketin renk paleti ve grafik tasarımları güncellenerek gerek temeli, gerekse yeni boyutları kapsanıp Tech Data'nın ve Technology Solutions'un benzersiz özellikleri modern bir marka içerisinde harmanlandı. 
 
ETİKETLER : Tech Data 1141

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics