Bilişim Dünyası 05 ARALIK 2010 / 18:00

Tek plastikte iki kart

Finansbank, kredi kartıyla banka kartının özelliklerini birleştiren CardFinans One’ı tanıttı. Finansbank, CardFinans One ile müşterilerine tüm ihtiyaçlarını iki farklı kart yerine tek bir kart ile karşılama olanağı sunuyor.
Finansbank Kartlı Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elçin Yanık ve Visa Europe Başkan Yardımcısı Tim Lewis’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda kart hakkında ayrıntılar paylaşıldı.
Müşteriler, CardFinans One ile tek plastikte ve tek bir şifreyle iki kartın işlemlerini gerçekleştiriyor. Limite bağlı olarak Classic, Gold ya da Platinum olarak verilecek kartın üzerindeki kredi kartı işlevi, mevcut CardFinans özelliklerini içerirken banka kartı fonksiyonu ile müşteriler hesaplarından para çekip yatırabiliyor, alışverişlerinde kullanırken ParaPuan kazanıyor.
Temassız özelliği de bulunan CardFinans One ile müşteriler 35 TL ve altındaki harcamalarını kredi kartı fonksiyonunu seçerek hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.
Müşteriler, CardFinans One’ı tüm POS ve ATM’lerde kullanılabilirken, işlem sırasında hangi fonksiyonu kullanmak istediğine kendisi karar veriyor. Kullanılmak istenen fonksiyon, müşteriye işlem anında tüm POS ve ATM’lerde otomatik soruluyor.
ETİKETLER : Sayı:798

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN