Bilişim Dünyası 05 ARALIK 2010 / 18:00

Tek plastikte iki kart

Finansbank, kredi kartıyla banka kartının özelliklerini birleştiren CardFinans One’ı tanıttı. Finansbank, CardFinans One ile müşterilerine tüm ihtiyaçlarını iki farklı kart yerine tek bir kart ile karşılama olanağı sunuyor.
Finansbank Kartlı Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elçin Yanık ve Visa Europe Başkan Yardımcısı Tim Lewis’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda kart hakkında ayrıntılar paylaşıldı.
Müşteriler, CardFinans One ile tek plastikte ve tek bir şifreyle iki kartın işlemlerini gerçekleştiriyor. Limite bağlı olarak Classic, Gold ya da Platinum olarak verilecek kartın üzerindeki kredi kartı işlevi, mevcut CardFinans özelliklerini içerirken banka kartı fonksiyonu ile müşteriler hesaplarından para çekip yatırabiliyor, alışverişlerinde kullanırken ParaPuan kazanıyor.
Temassız özelliği de bulunan CardFinans One ile müşteriler 35 TL ve altındaki harcamalarını kredi kartı fonksiyonunu seçerek hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.
Müşteriler, CardFinans One’ı tüm POS ve ATM’lerde kullanılabilirken, işlem sırasında hangi fonksiyonu kullanmak istediğine kendisi karar veriyor. Kullanılmak istenen fonksiyon, müşteriye işlem anında tüm POS ve ATM’lerde otomatik soruluyor.
ETİKETLER : Sayı:798