Bilişim Dünyası 08 TEMMUZ 2012 / 14:53

Teknoloji aksesuvarlarında iddialı oyuncu

2007 yılından bu yana bilgi teknolojileri aksesuvarları üreten ve satışa sunan Marka Teknoloji, notebook çantası, tablet ve cep telefonu kılıfı gibi teknoloji aksesuvarlarını kaliteli ve uygun fiyata tüketiciye sunuyor. Marka Teknoloji Genel Müdürü Ufuk Altay, teknoloji üretiminde geç kalan Türkiye’nin teknoloji aksesuvarları konusunda iddialı olabileceğini belirtiyor. “Tekstil geçmişi olan ve bu alanda başarılı markalar oluşturan bir toplumuz. Bu deneyimimizi ve altyapımızı teknoloji aksesuvarları konusunda da kullanmalıyız” diyen Altay, Marka Teknoloji’nin bu felsefe ile hareket ettiğini belirtiyor.

Üç marka ile teknoloji aksesuvarları üretiyor
Marka Teknoloji, M&W, LuceBianca ve CaseBULL markaları altında teknoloji aksesuvarları geliştiriyor ve satışa sunuyor. M&W markalı notebook çantaları kaliteli, uygun fiyatlı ve çok seçenekli modelleri ile tüketicilerin beğenisini topluyor. Luce Bianca markası altında ise cep telefonu aksesuarları yer alıyor. Şirketin yeni markası CaseBULL ise tablet bilgisayar aksesuvarları geliştirmek üzere oluşturuldu.
Şu anda yerel pazarda bölge dağıtıcıları ve mağazalar ile tüketicilere ulaşan Marka Teknoloji, tüm markalarını uluslararası pazara da açmayı hedefliyor. Altay, “Daha fazla tüketiciye ulaşmayı planlıyoruz. Teknoloji aksesuarları alanında Türkiye’nin “marka”sı olmayı hedefliyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:879

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN