Bilişim Dünyası 14 EYLÜL 2013 / 12:42

Teknoloji ve inovasyon buluşuyor

Teknoloji ve inovasyonu buluşturan SAP Forum 20 Eylül’de İstanbul’ da gerçekleştirilecek.Teknoloji ve inovasyonu bir araya getiren Türkiye’nin en geniş katılımlı BT etkinliği SAP Forum 20 Eylül’de İstanbul’ da gerçekleştirilecek.

Mobilite, Bulut Bilişim, Veritabanı ve Analitik, Öngörüye Dayalı Teknolojiler ve Büyük Verideki Yenilikler tartışılacağı forumda, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin ve Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) Başkanı Mehmet Nane, SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin ile birlikte açılış oturumlarında teknoloji ve inovasyon konulu panelde yer alacaklar. SAP Global Yönetim Kurulu Üyesi Gerhard Oswald ile SAP Global Yönetim Kurulu Üyesi Bernd Leukert gibi öenmli isimler de bir araya gelecek.

Tasarımlar Vakıftaki çocuklar için

SAP Showfloor alanındaki 5 Forum sahnesinde ise tüm gün interaktif sunumlar gerçekleştirilecek.
SAP kasabasında pek çok alanda gerçekleştirilecek demo sunumlarda kullanıcı deneyimi yaşayacak olan konuklar, Design Thinking (Tasarım Odaklı Düşünce) Odaları ,SAP Store (Mağaza), HANA demo alanı ve daha fazlasıyla tanışma fırsatı bulacak.
SAP ve Koruncuk Vakfı işbirliğiyle faaliyet gösterecek olan SAP Store’da sunulan şık ve kullanışlı ürünler korunmaya muhtaç çocuklara katkıda bulunacak. Dünyanın sayılı Türk fotoğraf sanatçılarından Niko Guido’nun objektifine poz verme şansı bulacak katılımcılar, SAP çalışanlarından oluşan rock müzik grubu The Mindset ile SAP Forum’un kapanışını keyifli bir partiyle yapacak.
ETİKETLER : sap forum 2013

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics