Bilişim Dünyası 17 ARALIK 2014 / 14:18

Teknolojik gelişmelere uyum büyük önem taşıyor

Özellikle 1995-2005 yılları arasında birçok uluslararası teknoloji üreticisi Türkiye'de ofis açarak mevcut ve yeni distribütörlerle işbirliğini hızlandırdı. Bunun paralelinde sektörel iş hacmini büyüterek profesyonel bayi kanal yapılanmasını kurdu ve BT distribütörlüklerini geliştirdi. 

Estap Genel Müdürü Murat Eti

Son kullanıcı, kurum ve kuruluşlara yönelik satışlarda daha önce ağırlıklı olarak kutu satışı bazlı yürüyen işler, teknolojinin gelişimi ve taleplerin artması ile git gide anahtar teslim komple çözüm, satış sonrası hizmetlerin profesyonelleşmesi, katma değerli hizmetlerin değerlenmesini sağladı.

Bilişim sektöründe 90'lı yıllar inovasyon, 2000'ler otomasyon ve 2010 itibari ile entegrasyon şeklinde özetleyebileceğimiz bir gelişim söz konusu ve buna uyum sağlayan firmalar ayakta kalmaya, gelişmeye devam edecektir. Bu bakış açısı ile firmaların büyüklüğü ve marka değerlerinden ziyade mevcut teknolojik gelişmelere uyumu, dinamik organizasyonel yapıları ve pazar taleplerine arz yetenekleri geleceklerini belirler bir hale gelecek.

BThaber sektörel haberlerdeki profesyonelliği, haberin okuyucuya ulaşmasındaki dağıtım peneterasyonu, konularındaki etkinliğini şu şekilde özetleyebiliriz: Yıllardır bir çalışanın ofis ortamında değişmeyen şeyleri sayacak olursak; bilgisayar, cep telefonu, ajanda ve BThaber. Bu bağlamda BT sektörü çalışanlarının her zaman yanında olarak gerek yerel, gerek küresel haberler, gelişmeler, etkinlikler, yeni teknolojiler ve özel dosya konularıyla sektörümüzün gelişimine ve ufkunun açılmasına çok büyük katkılarda bulunulduğuna inanıyorum.

 
ETİKETLER : 1000

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics