Bilişim Dünyası 28 MART 2011 / 23:35

Teknomaks, Bosch EasyLine Serisi’nin yeni iş ortağı

Bosch Güvenlik Sistemleri, Easy Line Serisi video gözetim ürünleri için Teknomaks ile dağıtıcıılık anlaşması imzaladı. Küçük ve orta ölçekli işletmelere uygun güvenlik ve iletişim ürünlerini “Easy Line”  konsepti ile bir araya getiren Bosch Güvenlik Sistemleri, ekonomik, değişen güvenlik ihtiyaçları ve koşullara göre kolayca genişletilebilen ve güncellenebilen CCTV, hırsız alarm, genel seslendirme ve acil anons ile toplantı sistemlerini Easy Line distribütörleri aracılığıyla pazara sunuyor.  Portföydeki tüm ürünler, özel bir teknik bilgi ve deneyim gerektirmeden, hızlı ve kolay bir şekilde kurulabiliyor.
Ses/görüntü, yayın teknolojileri, elektronik güvenlik sistemleri ve Telekomünikasyon alanlarında faaliyet gösteren bir teknoloji dağıtıcısı olan Teknomaks ‘ın  Genel Müdürü M.Selçuk Yıldız bu iş ortaklığı ile ilgili olarak, “Amacımız, son teknoloji ürünlerinin  en kısa sürede ülkemizde  kullanılabilir olmasını sağlamak, iş ortaklarımızın ve son kullanıcıların faaliyetlerine değer katmaktır. Bosch, pazarda marka bilinirliği yüksek ve kaliteli ürünleriyle beğeni toplayan başarılı bir  üreticidir. Bosch ürünlerini, müşterilerimize ekonomik ve rekabetçi fiyatlarla, en hızlı ve en verimli yöntemlerle sunmayı hedefliyoruz.” dedi.
ETİKETLER : Sayı:814
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN