Bilişim Dünyası 16 TEMMUZ 2013 / 15:43

Teknomelek Turkcell mağazalarında

Unite Bilgi Teknolojileri’nin sunduğu uzaktan destek hizmet paketi artık Turkcell mağazalarında. Teknomelek 7/24 uzaktan destek hizmet paketine Turkcell mağazalarından satın alınan herhangi bir akıllı telefon, notebook veya tablet PC ile birlikte ücretsiz sahip olunabiliyor. Hizmet paketini tek başına satın almak da mümkün. Teknomelek, “Teknoloji Sorunsa Çözüm Burada” sloganıyla, cihazlarda karşılaşılan her türlü teknolojik sorunu anında çözüyor. Unite Bilgi Teknolojileri’nin marka tescilini de almış olduğu "Teknomelek" hizmetinin yöneticilerinden Selçuk Keskingöz , hedeflerinin yılsonuna kadar Turkcell’in tüm mağazalarında Teknomelek Uzaktan Teknik Destek Hizmetini abonelere sunmak olduğunu belirtti.

Hızlı destek edinme imkanı

Teknomelek her türlü teknolojik soruna, anında, uzaktan erişim ya da çağrı merkezi aracılığıyla çözüm sunmayı hedefliyor. Uzaktan anında destek konusunda Türkiye’deki açığı ve potansiyeli ortaya çıkaran Teknomelek, 15 bin KOBİ’ye hizmet veriyor.

Kullanıcılar, e-posta ya da çağrı merkezi aracılığıyla Teknomelek’in BT uzmanlarına, karşılaştıkları sorunla ilgili çağrı bırakıyor. Çağrıyı alan Teknomelek BT uzmanları, sorun yaşanan cihaza uzaktan bağlanarak, sorunu tespit edip, gerekli programları yükledikten sonra, cihazı yeniden çalışmaya hazır hale getirerek, sorunu gideriyor.

Teknomelek destek hizmet paketi kapsamında ise her model ve markada masaüstü, dizüstü, tablet, netbook bilgisayar ve bu bilgisayarlara ait yazıcı, ADSL modem, harici hard disk sürücüler, Windows ve IOS işletim sistemlerinin tüm versiyon ve sürümleri ile her marka akıllı telefonlar yer alıyor.

Teknomelek uzmanlarına, çağrı merkezi, internet sitesi üzerinden canlı görüşme ve uzaktan bağlantı gibi erişim imkânları ile 7/24 ulaşmak mümkün.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics