Bilişim Dünyası 13 MAYIS 2014 / 11:09

Teknoser, yeni merkezinde

Hitay Yatırım Holding bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen saha hizmetleri ve sistem bütünleştirme firmaları arasında yer alan Teknoser, hızla gelişen iş hacmi ve genişleyen hizmet çerçevesinin yarattığı ihtiyaca yanıt verebilmek için tüm operasyon süreçlerini İstanbul Seyrantepe’de bulunan 8.000 metrekare büyüklüğündeki yeni binasından, Teknoser Operasyon Merkezi’nden (TOM) yönetmeye başladı.

Hitay Yatırım Holding Başkanı Emin Hitay, “Teknoser; geçtiğimiz yılı yüzde 130 büyümeyle noktaladı. 2014 yılında da bilgi teknolojileri, sistem bütünleştirme ve saha hizmetleri alanında yine sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz” dedi. Büyüyen iş hacminin yarattığı ihtiyaçları karşılayabilmek için tüm operasyon süreçlerinin tek merkezden yönetilmesinin gerekliliğine ve önemine de değinen Hitay, TOM’un şirketin tüm faaliyetlerine verimlilik anlamında katkı sağlayacağının altını çizdi.

Operasyon Merkezi’nin hazırlık süreciyle ilgili bilgi veren Teknoser Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Gürsu ise, TOM’un 4.000 metrekaresi depo alanı olmak üzere 8.000 metrekare olduğuna dikkat çekerek, “Türkiye genelindeki 800 kişilik ekibimizin 200’ü TOM’da görev yapıyor. İdari kadrolarımızın bir kısmı halen 4. Levent’te bulunan holding binamızda görevlerini sürdürüyor. Diğer idari ve saha hizmetlerine yönelik lokasyonlarımız, farklı şehirlerde aktif olarak faaliyet göstermeye devam ediyor” bilgisini verdi. Gürsu şöyle devam etti:

“Bilgi teknolojileri çözümlerinden POS operasyonları saha hizmetlerine, teknik servisten global üretici servis hizmetlerine kadar birçok konuda yeni binamızda hizmet vereceğiz. Ayrıca çağrı merkezi, depolama, lojistik ve atölye hizmet birimlerimiz de TOM’un gelişmiş altyapısından yararlanarak yeni binamızda çalışmalarını sürdürecek. Binamız ayrıca Türkiye genelindeki 65 ofisimizin koordine edileceği bir kontrol merkezi gibi de çalışacak.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN