Bilişim Dünyası 20 ARALIK 2013 / 11:33

Telefon alana bedava dakika

11 telefon markasıyla işbirliği yapan Türk Telekom, kendi etiketini taşıyan kablolu ve kablosuz telefon satın alan müşterilerine, 6 ay boyunca her yöne bedava dakikalar hediye ediyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, dünyanın 11 büyük telefon markasıyla yaptığı işbirliğiyle, Türk Telekom etiketi taşıyan kablosuz ya da kablolu telefon satın alan bireysel müşterilerine, 6 ay boyunca her yöne ayda 500 dakika, toplam 3000 dakika hediye ediyor.

Türk Telekom etiketli telefonlara,  TeknoSA, Vatan, Metro Gross, Bimeks- Elektroworld, Tesco Kipa, CarrefourSA, Gold, Darty, MediaMarkt, Migros, A101, Koçtaş, Evkur, Çeyiz Mağazaları, N-T Kitap Kırtasiye, Panasonic, Philips ve Tesan bayilerinden ulaşılabiliyor.   

 

 
ETİKETLER : Türk Telekom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN