Bilişim Dünyası 25 MAYIS 2015 / 08:32

Telsiz kullanımı, işgücü kaybına karşı

''İki Kıta, İki Teknoloji Arasında Geçişin En Hızlı Yolu'' sloganı ile düzenlenen 2015 Hytera Buluşması ve ürün lansmanı, 24-27 Nisan tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

Hytera Türkiye Direktörü Shi Tang ve ekibi, etkinlik kapsamında Türkiye'nin farklı noktalarından gelen sektör temsilcileri ile bir araya geldiler. 2014 yılının değerlendirilmesinin yapıldığı organizasyonda, 2015 yılı stratejileri ele alınırken, yeni DMR ürünlerin de tanıtımı yapıldı.

Toplantıda konuşan Hytera Türkiye distribütörü Nevada Elektronik CEO’su Mustafa Büyükkapucu, telsiz sektöründe yeni bir dönemin başladığını, telsiz kullanımının her sektörde yüzde 50’lere varan işgücü kaybını ortadan kaldırdığını vurguladı. Toplantıda Tetra, Trunk, XPT, Dispatcher gibi sistem ve yazılım ürünleri ve dijital ürünler tanıtılırken, katılımcılara test imkanları da sunuldu.

 
ETİKETLER : 1023

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN