Bilişim Dünyası 20 EYLÜL 2013 / 12:57

Temel gündem altyapı yatırımları

Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda ve Akfa Holding etkinlik sponsorluğunda düzenlenen CEO Club toplantısı kapsamında, Türkiye’nin altyapıya büyük yatırım yapan şirket yöneticileri bir araya geldi. “Büyük Altyapı Yatırımları” başlıklı Altyapı Zirvesi Akfa Holding’in etkinlik sponsorluğuyla 20 Eylül’de İstanbul Conrad Hotel’de düzenlendi.

Zirvede, Türkiye’de altyapının potansiyeli ve gelişimi konuları masaya yatırıldı. Toplantı Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Derya Hatipoğlu ve Akfa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aktaş’ın açılış konuşmalarıyla başladı. Toplantıda Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Rixos Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen konuşmacı olarak yer aldı.

Sürdürülebilir büyüme için her alanda son teknolojiyle modernize edilmiş altyapının sağlanmasının önemine dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Derya Hatipoğlu, ana sponsor olarak destek verdikleri CEO Club Toplantıları’nın, bu tip konuların masaya yatırıldığı profesyonel bir platform niteliğinde olduğunu vurguladı. Türkiye’yi kesintisiz iletişim çağına taşıma hedefiyle faaliyetlerini sürdürdüklerini vurgulayan Hatipoğlu, “2006’dan bu yana 12 milyar TL yatırım gerçekleştirdik. Türkiye’nin en büyük, Vodafone Grubu’nun tüm dünyadaki 6’ıncı büyük veri merkezi olan Vodafone Türkiye Bulut Bilişim Üssü’nü 80 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdik. Güçlü şebekemizle yatırımlarımıza devam ediyoruz” dedi.

 

 
ETİKETLER : Vodafone Türkiye

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN