Bilişim Dünyası 24 AĞUSTOS 2015 / 06:10

Tenable, Biznet Bilişim ile Türkiye pazarına giriş yaptı

Biznet Bilişim, adını “Nessus Zafiyet Tarayıcısı” ile Dünya’ya duyuran Tenable Network Security ile resmi iş ortaklığına imza attı. Yapılan anlaşma ile birlikte Biznet Bilişim, zafiyet yönetimi portföyüne, standart Nessus ürün ailesinin dışında, tespit edilen zafiyetlerin takibinin kolayca yapılabileceği, sürekli izleme sağlayan, Security Center ve ağa yeni eklenen cihazların otomatik algılanarak taranmasını sağlayan Passive Vulnerability Scanner ürünlerini de ekleyerek müşterilerine eksiksiz zafiyet yönetimi hizmeti sunuyor.

Biznet Bilişim Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Terzioğlu, kuruluşlarının 15. yılını kutladıkları bu yıl, ana hedeflerinin Siber Güvenlik alanında müşterilerine benzersiz bir ürün ve hizmet portföyü sunmak olduğunu söyledi. Zafiyet yönetiminin siber güvenliğin sağlanmasında en önemli yapı taşlarından biri olduğunu belirten Terzioğlu, Tenable'ın yenilikçi teknolojisini Biznet Bilişim'in yönetilebilir hizmetler portföyü ile birleştirerek, müşterilerine zafiyet yönetiminin sağlanması konusunda eksiksiz bir deneyim yaşatmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

 

 
ETİKETLER : 1035

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN