Bilişim Dünyası 23 TEMMUZ 2013 / 12:16

Tercih MGI Meteor DP8700 XL

Bilgitaş, Printtek 2013 fuarında dünyanın önde gelen sayısal baskı makinesi ve sonlandırıcı çözümleri üreticilerinden MGI Digital Graphic Technology ürünleri ile yer aldı. Bilgitaş fuarda sergilediği kağıt, zarf, sentetik, plastik ve banner gibi farklı medyalara baskı yapabilen renkli sayısal baskı makinesi MGI Meteor DP8700 XL modelinin satışını Türkiye’nin ozalit firmalarından Necdet Ozalit’e gerçekleştirdi.

Necdet Ozalit’in İstanbul Beşiktaş şubesinde konumlandırılan Meteor DP8700 XL makinenin kurulumu sonrasındaki performansı ile ilgili Necdet Ozalit firma sahibi Erkut Usta, “Çok çeşitli medyalar üzerine baskı alabilen, bize yeni iş alanları yaratacağına inandığımız MGI Meteor DP8700 XL modelinin üretim kalitesini oldukça beğendik. Makinemizin 330x1.020mm’ye baskı alabilmesi sayısal tabaka beslemeli renkli baskı makinesi piyasasında tek” dedi.

Meteor DP8700 XL 3600 dpi/270lpi çözünürlüğü ile ofset kalitesinde yüksek kaliteli baskılar sunarken, 330x1.020mm’ye varan formatlarda tabaka besleme özelliği ile benzerleri arasında öne çıkıyor. Cihazın en doğru ve canlı renkleri basmayı sağlayan RIP özelliği, standart 4 bin 750 sayfalık medya besleme kapasitesi ve medyaların baskı öncesi yüzeylerinin en uygun hale getirilmesi için geliştirilmiş kızılötesi lamba sistemi ile üretkenlik ve kalite maksimize ediliyor. Saatte 4.260 A4/2.280 A3 sayfa renkli ve siyah/beyaz baskı hızı ile iş akışını hızlandıran Meteor DP8700 XL modelinde kullanıcılar bir yazdırma işi içinde metin ve fotoğraflar için ayrı satır desenleme özelliğini seçerek en iyi kalitede çıktı alabilirler. MGI Meteor DP8700 XL ticari baskı merkezleri, şirket içi üretim merkezleri, plastik kart üreticileri, basımevleri, resmi daireler ve daha birçok kuruma düşük işletim maliyeti ile ihtiyaçları doğrultusunda istenilen adetlerde broşürler, bannerlar, takvimler, görsel pazarlama uygulamaları, kartvizitler, albümler, zarflar, değişken veri ile yaratılmış kişiye özel uygulamalar gibi çözümler sunar.
ETİKETLER : Bilgitaş

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics