Bilişim Dünyası 27 MART 2013 / 17:01

Tesan ekosistemi bir araya geldi

Bilişim sektöründeki 30. yılını kutlayan Tesan İletişim, ağ sistemleri özelinde gerçekleştirdiği etkinlikle son gelişmeleri tüm ekosistemiyle paylaştı.

Tesan İletişim’in ağ sistemleri departmanı, “Sinerji-İstanbul’13” etkinliğinde iş ortaklarıyla bir araya geldi. Tesan bayileri, son kullanıcı firmalar ve kamu kurumlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe yaklaşık 200 bilişim profesyoneli katıldı.

Etkinlikte Tesan’ın dağıtıcılığını üstlendiği SonicWall, ZTE, Jabra, NetSafe, QNAP, EnGenius ve Lilin markaları sunumlar gerçekleştirdi. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Tesan Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Erdoğan; Tesan İletişim’in iş yapma anlayışı ve ilkelerini aktarırken, Türkiye bilişim sektörüne verdiği katma değerli desteğin altını çizdi. Erdoğan “Tesan İletişim olarak 1983 yılından bu yana, değişimleri takip ederek, değişen ihtiyaçları karşılamada öncü olma hedefiyle, ürün, satış ve satış sonrası hizmetlerde farklı müşteri deneyimleri sunarak hizmet vermekteyiz. Şeffaflık ve etik değerler çerçevesinde tüm paydaşlarımızla, güven, sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde birlikte gelişmeyi hedefliyoruz” dedi.

ZTE’nin dağıtıcılığını Tesan üstlendi

Tesan İletişim Genel Müdürü Rüştü Arseven ise yaptığı konuşmada Türkiye’de ağ pazarının büyük bir potansiyel taşıdığını vurguladı. Arseven, şunları söyledi:

“Son olarak dünyanın en önemli bilişim firmalarından biri olan ZTE’nin Kurumsal Ürün Grubu’nda Türkiye distribütörlüğünü alarak, ağ pazarına yaptığımız yatırıma yepyeni ve güçlü bir halka ekledik. 2012 yılında gerçekleştirdiğimiz atılımların meyvelerini bu yıl görmeye başlayacağız.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics