Bilişim Dünyası 01 ARALIK 2014 / 10:00

TestIstanbul kayıtları başladı

Yazılım Test ve Kalite Derneği (TTB) tarafından altıncısı düzenlenecek “TestIstanbul 2015 Konferansı” için erken kayıtlar başladı.

Yazılım Test ve Kalite Derneği tarafından düzenlenen TestIstanbul Konferansı, 27 Mart 2015’de İstanbul’da gerçekleştirilecek. Yurtiçi ve yurtdışından 500’e yakın profesyonelin katılımının beklendiği konferansa Facebook, Oracle, Netflix ve Intechnica gibi uluslararası kuruluşlardan alanlarında uzman konuşmacı olarak katılacak.

Konferansta sunulmak üzere posterlerin kabul edildiği ‘Call For Posters’ dönemi 18 Aralık tarihine kadar devam devam ediyor. Kar amacı gütmeyen bir platform olan yazılım Test ve Kalite Derneği gelen projeleri sektör uzmanlarından oluşan bir strateji grubu ile değerlendiriyor. Test uzmanlığı alanında kendini geliştirmek isteyen herkese kucak açan konferansta posteri onaylananlara ücretsiz katılım imkanı sağlanıyor. Ayrıntılı bilgi www.testistanbul.org adresinden alınabiliyor.

 
ETİKETLER : 998
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN