Bilişim Dünyası 09 EYLÜL 2012 / 15:39

Thai Havayolları Hitit Bilgisayar’ı tercih etti

99 uçaktan oluşan filosu ile dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinden olan Thai Airways, müşteri sadakat programında artık Hitit Bilgisayar ile çalışmaya başladı. Hitit Bilgisayar’ın bir ürünü olan Crane FF (Müşteri Sadakat Programı Yönetimi Sistemi), havayolları, seyahat sektörü, perakende, telekom ve bankacılık gibi farklı sektörlerin ihtiyaçlarını da karşılayabilecek özelliklere sahip bir sistem.Thai Havayolları’nın Hitit ailesine katılmasının çok önemli olduğunu belirten Hitit Bilgisayar Genel Müdürü Nur Gökman, dünyaca ünlü yazılım firmaları arasından öne geçerek ihaleyi kazanmalarından dolayı gurur duyduklarını ifade etti.  “1994 yılından bu yana yurtdışı ve yurtiçi müşterilerimize bilgi teknolojisi alanında hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ekibimiz ile yıllardır, çeşitli sektörlerden müşterilerimizin yazılım ihtiyacını yeni teknolojiyi sürekli takip ederek karşılıyoruz ve tercih edildiğimiz için de mutluyuz” dedi.
Bugün Maslak’ta, İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent’te, İstanbul Serbest Bölgesi’nde ve Dubai’de olmak üzere dört ayrı noktada yerleşik olarak hizmet veren Hitit Şirketler Grubu ürün ve servisleri dünyanın dört bir yanında bir çok havayolu, tur operatörü ve telekom operatörü tarafından kullanılıyor.Türkiye’de THY, Pegasus ve Sun Express, gibi havayollarının yanısıra, yurt dışında Qatar Airways, Virgin Australia, TAP Portugal, Royal Jordanian, Egyptair, Etihad, Royal Brunei, Gulf Air, Malaysia Airlines, SATA, Saudi Arabian, Kingfisher, Mahan Airlines, Qatar Telecom, Aegean Airlines, Aerosvit, Albanian Airlines, LAM Mozambique, Middle East Airlines, Royal Air Maroc, Spanair, Nesma, Öger Türk Tur, Trans Air Congo, Aigle Azur ve Air Caraibes  Hitit ürün ve servisleri ile çeşitli operasyonlarını sürdürüyor.
ETİKETLER : Sayı:887

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN