Bilişim Dünyası 01 EYLÜL 2014 / 09:33

ThinkPad Tablet 8 emlak uygulamasıyla geliyor

ThinkPad Tablet 8’ler Türkiye’de hizmet veren yaklaşık 150 bin emlak ofisinin iş hayatını kolaylaştıracak bir emlak uygulaması ile satışa sunuluyor.

Lenovo’nun Anahtar Teknoloji ve Microsoft Türkiye ile birlikte geliştirdiği “REOS Emlak Sistemi” uygulaması, Turkcell’in 3G hızının avantajları ve yaygın satış ağı desteğiyle emlak sektörünün hizmetine sunuluyor.

REOS, gayrimenkul sektöründe franchise veren lider markaların ve bağlı ofislerinin bilişim ihtiyaçlarını karşılayan web tabanlı bir emlak işletim sistemi. Emlakçıları ofise bağlı kalmaktan kurtaracak olan bu uygulama sayesinde tek dokunuşla porföy oluşturulup yönetilebiliyor. Aynı şekilde müşteri bilgileri ve talepleri de kolayca listeleniyor. Mevcut portföylerin emlak portallarına aktarımı ise sadece bir kaç dakika alıyor. Kurumsal firmalarda tüm ekibin portföyleri tek tek takip edilebiliyor, ofis yönetimi sağlanabiliyor. Kolay ajanda ve görev yönetimiyle iş akışları daha hızlı ve kontrollü yönetiliyor.

ThinkPad Tablet 8, Turkcell mağazaları ve kurumsal müşteri temsilcileri aracılığıyla, Re-Os emlak uygulaması içinde veri paketiyle 24 ay kontratlı, 77 TL’den başlayan fiyatlarla 6 Eylül’den itibaren satışa çıkacak.

 
ETİKETLER : Lenovo ThinkPad Tablet

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics