Bilişim Dünyası 28 ŞUBAT 2010 / 18:00

Tivibu geliyor

TTNet, 2010 yılı itibariyle iletişim teknolojilerinin sembolü olan televizyon, internet ve cep telefonunu bütünleştirerek aynı platfomdan sunabilmek için ortaya koyduğu EVET vizyonu kapsamındaki ilk ürününü hayata geçirdi. “Tivibu” adı verilen bu servisle, bilgisayara yüklenecek küçük bir yazılım yardımıyla 61 televizyon kanalı ayda sadece 1 TL’ye sunulacak. Üstelik platform izleyicilere kaçırdıkları programları tekrar izleme ya da istedikleri an durdurma seçenekleri sunacak. Ayrıca seç izle özelliği kapsamında yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk, yaşam ve eğlence programları gibi farklı türde içeriğe ulaşma olanağı da sağlayacak.
Tivibu’nun tanıtım toplantısında konuşan TTNet Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 2010 yılı itibariyle TTNet için yeni bir dönemin başladığını ve artık internet servis sağlayıcısı olmanın ötesine geçtiklerini belirtti. Yılmaz, “TTNet, 2010 yılı itibariyle televizyon, internet ve telefon servisleriyle, müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak” dedi.
Fiyatlar ayda 1 TL’den başlıyor
Tivibu’da Standart ve Standart Plus olmak üzere iki farklı üyelik türü bulunuyor. Standart Paket içerisinde, yerli ve yabancı televizyon kanalları ve Tekrar İzle ile Durdur İzle özellikleri bulunuyor. Standart Plus Paket’te ise yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk, yaşam ve eğlence programları gibi farklı türde içerikleri kapsayan Seç - İzle özelliği de yer alıyor. Nisan sonuna kadar Tivibu Standart Plus Paket üyeliği ayda sadece 1 TL’den TTNet abonelerine sunulacak. Ayrıca 30 Nisan’a kadar Tivibu üyesi olan TTNet müşterileri, 1 Mayıs’tan itibaren 31 Aralık’a kadar Standart Paket için 1 TL, Standart Plus Paket için ise 4 TL ödeyecekler.
Kirala-İzle içerisinde yer alan film fiyatları tanıtım kampanyası süresince 50 kuruş ile 3 TL arasında değişiyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics