Bilişim Dünyası 10 KASIM 2014 / 09:51

Tivibu, sinema kanallarıyla güçleniyor

Dünyanın önde gelen stüdyoları ve Türkiye’nin önemli yapımcı firmalarıyla yapılan işbirliği yapan TTNET, Tivibu’yu yeni sinema kanalları ile güçlendiriyor. “Sinetivi”, “Sinetivi 2”, “Sinetivi Adrenalin”, “Sinetivi Adrenalin 2”, “Sinetivi Karnaval”, “Sinetivi Karnaval 2”, Tivibu’da izleyicilerle buluşuyor.

Toplam 24 sinema kanalı sayısına ulaşan Tivibu, Türkiye’nin en fazla sinema kanalına sahip TV platformu oldu. Tüm içerik alımı ve yönetiminin TTNET tarafından gerçekleştirileceği Sinetivi kanallarında, 7 gün 24 saat, en yeni ve en popüler filmler, orijinal ya da Türkçe dublajlı olarak, Türkçe altyazı seçeneği ile birlikte yayında olacak. Sinetivi kanalları 2014 sonuna kadar tüm Tivibu üyelerine açık olarak yayın yapacak. 2015 yılında, Tivibu’daki tüm sinema kanallarında 2500 film yer alacak. Bunlardan 1000 tanesi ise Sinetivi kanallarında yayında olacak.

Tivibu’da “Sinetivi” adı ile yayına başlayan 12 yeni sinema kanalı, TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar ve Tivibu İçerik Direktörü Volkan Üst’ün sözcülüğünde düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

Bugüne kadar Tivibu için, BKM, TAFF, Çamaşırhane, Fida, Avşar, TMC, Boyut Film gibi Türkiye’nin en önemli yapımcı firmaları ve 20th Century Fox, Walt Disney, Warner Bros, Paramount, MGM, NBC Universal gibi dünyanın en iyi stüdyoları aracılığıyla 5000 filmin alımı gerçekleştirildi. Yeni dönemde Tivibu, dijital televizyon yayıncılığı alanındaki iddiasını her geçen gün yeni projelerle ve uluslararası işbirlikleriyle arttıracak.

Tivibu’da Seç İzle servisine, Sinema TV, Film Tivi ve MGM kanallarına ek olarak içeriği zenginleştirmek üzere hayata geçirilen Sinetivi kanallarında, komediden bilim kurguya, dramdan aksiyona kadar yerli sinemanın en iyi örnekleri, gişe rekortmeni filmler ve Hollywood yapımları başta olmak üzere geniş kitlelere seslenecek birçok film yayında olacak.

Yeni mozaik kanallar Tivibu’da

Geçtiğimiz yıl içerisinde Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek aynı anda 6 farklı maç yayınını tek bir ekran üzerinden sunan Spor Mozaik kanalını yayına alan Tivibu, 1 Kasım’dan itibaren Haber kanalları ve Fox kanallarının Mozaik yayınına da başlayacak.

 
ETİKETLER : 995
YORUMLAR
yeliz melek 25 KASIM 2014 / 21:41 0 0
M.Ö den kalma filmler izleyip duruyoruz...
sadece tv bu izlesem adile naşit yaşıyor sanabilirim..
çok pişmanım sözleşmemin bitmesin bekliyorum...
Sami 12 KASIM 2014 / 12:30 0 0
Tivibu kadar sacma bir servis gormedim. Her ay para vereceksin, tekrar izle ozelligiyle kacirdigin diziyi izlerken ozet + reklamlari da beraberinde izleyeceksin.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics