Bilişim Dünyası 09 OCAK 2014 / 16:51

TMGHF Türkkep'i seçtiTürkiye Moda ve  Hazır Giyim Federasyonu Türkkep'le anlaştı. Türkkep CEO'su Yüksel Samast,  "Yazılımımıza dayanarak yüzde 80 pazar payını kazandık, şimdi TMHGF ile yaptığımız iş birliği sayesinde müşteri deneyimi sınavını geçerek kendimizi bir kez daha kanıtlamak istiyoruz" dedi.

Pazar hakimiyeti yüzde 80 düzeyinde olan Türkkep, bütün e-hizmetleri bütünleşik olarak sunması nedeniyle kullanıcılara kolaylık sağlıyor. E-fatura, e-defteri besliyor; e-imzalı gönderiler de zaman kazandırıyor. Kullanıcıların gönderileri kontör gibi kullanılıyor. TMGHF arasında imzalanan anlaşmayla birlikte yazışmaların yasal geçerliliği devreye girecek. İstanbul ve Ankara'da dört merkezde yedeklenen verilerin resmi  kanıt olarak geçerli sayılıyor.  KEP abonelerinin karşılıklı e-imzalı gönderimleri mutabık kalınmayan durumlarda resmi kanıt niteliği barındırıyor.

Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Başkanı Hüseyin Öztürk; " Anlaşmalar dünürlüğe benziyor. Amacımız sadece kar etmek değil, projeyi  tabana yayarak; hizmet sektörü, ülkemiz ve dünya için gelişim sağlamak" diyor. TMGHF toplamda 7binden fazla üyesiyle birlikte geçtiği Türkkep'ten yerine kayıt ve e-imza,  7/24 destek ve yüzde 15 indirimle anlaştı

 
ETİKETLER : TÜRKKEP

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics