Bilişim Dünyası 23 TEMMUZ 2015 / 13:17

Toplu taşımada Yandex avantajı

uygulaması, kullanıcılarının trafiğe takılmadan, toplu taşıma araçları ile varmak istedikleri yere ulaşmaları için yol gösteriyor, metrobüs ve raylı sistemler aracılığıyla yolculukları planlamaya yardımcı oluyor. Uygulama; metrobüs, metro, füniküler ve tramvay hatları dahilinde İstanbullular için gidecekleri yere en kolay yol tarifini sunarken, ortalama yolculuk süresi bilgisini de paylaşıyor.

Yandex.Metro, kullanıcıların gidecekleri noktaya en yakın çıkışta inmeleri için hangi vagona binmeleri gerektiğini de grafik çizimlerle gösterebiliyor. Bu sayede kullanıcılar, zaman kaybına uğramıyor. Uygulama, internet bağlantısına ihtiyaç duymadığı için bağlantı olmayan ya da hattın çekmediği durumlarda bile Yandex.Metro’nun tüm özelliklerinden yararlanmak mümkün.

 
ETİKETLER : 1031

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN