Bilişim Dünyası 28 NİSAN 2014 / 08:24

Toshiba ve Logicom kurumsal alanda işbirliğine gidiyor

Toshiba kurumsal ürün ailesi Portege ve Tecra için Logicom Türkiye ile yetkili dağıtıcılık anlaşması imzaladı.

Logicom Türkiye, Toshiba ile iş ortaklığı anlaşması imzaladı. İmzalanan yetkili dağıtıcılık anlaşmasına göre Toshiba’nın Portege ve Tecra dizüstü bilgisayarlarının Türkiye genelinde dağıtımı ve satış sonrası destek hizmetlerini Logicom Türkiye verecek.
Toshiba’nın Portege ve Tecra ürün ailesi, performans, yüksek mobilite ve ergonomik tasarımıyla özellikle iş dünyasında tercih ediliyor. Logicom Türkiye, büyük kurumlara ve KOBİ’lere Logicom ayrıcalığıyla üstün kaliteli yeni seçenekler sunuyor.
Toshiba – TNB Genel Müdürü Aytaç Biter;
“Kurumsala özel sunduğumuz ürünler ve profesyonel çözümler ile kurumsal verimliliğin ve karlılığın artırılmasına büyük önem veriyor, Toshiba olarak kurumların yatırımlarından maksimum faydayı sağlamasını amaçlıyoruz. Gerçekleştirilen anlaşmanın, iki güçlü şirketin kurumsal pazardaki işbirliği ile daha büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz” diye ifade etti.
Logicom Dağıtım Satış ve Pazarlama Direktörü Nicholas Argyrides “Toshiba TNB ile birlikteliğimiz şüphesiz kurumsal PC sektöründeki dağıtıcı konumumuza katma değer yaratacaktır. Güçlü bayi kanalımız ve uluslararası dağıtıcılık vizyonumuz ile Toshiba kurumsal dizüstü bilgisayar serisini Türkiye’de hak ettiği yere taşıyabileceğimize inanıyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:969

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics