Bilişim Dünyası 08 TEMMUZ 2013 / 08:00

Toshiba yeni ürünlerini tanıttı

Toshiba’nın önümüzdeki ay Türkiye’de piyasaya sunulması beklenen yeni tablet ve dizüstü bilgisayarlarının en dikkat çekici özelliklerinden birisi ortak tasarım öğeleri oldu.
Toplantıda konuşan TNB Genel Müdürü Aytaç Biter “İster TV, ister dizüstü bilgisayar veya tablet, tüm Toshiba modelleri artık ortak tasarım öğeleri ile gelecek; etkinliğimizin temelinde de bu vurgu yer alıyor. ‘Spot on’ ile ön plana çıkardığımız unsurlar, yakın gelecekteki Toshiba ürün ve tasarım anlayışını ifade ediyor” dedi.

İşte Toshiba’nın yeni ürünleri
Toshiba’nın yeni Portégé Z10t modeli dizüstü bilgisayar ve tableti bir araya getiriyor. Kullanım amacına göre ister tablet ister “Ultrabook” biçiminde dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor.
Yeni P dizüstü bilgisayar serisi ise, “Ultra HD” desteği ile içerikleri PC’den dönüştürerek yeni Toshiba L9 serisi gibi “Ultra HD” özellikli televizyonlara aktarabiliyor. Kullanıcılar bu sayede yüksek çözünürlüklü videoları ve fotoğraflarını televizyonda görüntüleyebiliyor ve oyun oynayabiliyorlar.
Yeni S serisi dizüstü bilgisayarlar gelişmiş çokluortam, ses özellikleri ve yüksek çözünürlüklü ekran sunarken, L serisi ise modern tasarımı ile gelişmiş eğlence özellikleri ile dikkat çekiyor.

Yeni Excite serisi ile Toshiba tabletlerde de iddialı
Toshiba yeni Excite tablet serisi ile kullanıcıların her türlü gereksinimlerini karşılamayı hedefliyor. Excite Pure ile tasarım ve kolay kullanımı biraya getiren Toshiba, daha profesyonel kullanım için yüksek çözünürlüklü retina ekran özelliğine sahip, Harman kardon ses sistemi ile donatılmış Excite Pro ve sayısal kalem ile hassas yazma özellikli Excite Pen ile farklı kullanıcıların farklı gereksinimlerine hitap ediyor.
TV tarafında ise 2. nesil yeni UHD L9 TV serisi ile Toshiba, tüketiciye farklı ekran seçenekleri sunuyor. Toshiba, artık daha sık görmeye başladığımız hepsi bir arada bilgisayarlara Qosmio X70 ile yeni bir soluk getiriyor.
ETİKETLER : Sayı: 929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics